Cyber fiziksel zinciri (CPChain) ve Morpheus Labs blockchains dApp gelişmeleri

17.04.2019
17
A+
A-
Cyber fiziksel zinciri (CPChain) ve Morpheus Labs blockchains dApp gelişmeleri

CPChain, yeni nesil IoT için yeni bir dağıtılmış altyapıdır. Morpheus Labs DApps verimli dağıtım hızlı prototipleme sağlayan bir platformdur.

Cpchain’e kısaltılmış Cyber Physical Chain ve Morpheus Labs, üçüncü taraflar için sinerjik faydalar yaratırken dApp gelişimini kolaylaştırmak için haftanın başlarında bir ortaklık duyurdu. Resmi CPChain blogunda yapılan duyuru, iki şirketin bilgi ve sistemdeki diğer teknik entegrasyonları paylaşmak için stratejik bir ittifaka gireceğini doğruladı. Bu, blockchain tabanlı şirketlerin kapsamlı bir merkezi olmayan ağ oluşturmasına ve ikisi arasındaki güçlü toplumsal ekosistemi sürdürmesine izin verir.

CPChain
@ cpchain_io
Cpchain, mevcut ekosistemin gelişimini kullanmak için Morpheus Labs ile ortaktır-CPChain https://www.cpchain.io/community/?title=CPChain%20Partners%20with%20Morpheus%20Labs%20to%20Utilize%20Development%20of%20the%20Current%20Ecosystem …

6: 37 am-Nisan 15, 2019
Twitter reklamları bilgi ve gizlilik

Morpheus Labs ile CPChain ortakları mevcut ekosistemin gelişimini kullanmak için


kalp masajı.ıo
49 kişi bunun hakkında konuşuyor
Blockchain topluluğu, daha fazla yatırımcı ve geliştirici blockchain teknolojisini tanıdıkça hızlı bir şekilde büyüyor. Ancak, alanında yeni başlayanlar bir çift alanında giriş engelleri muzdarip, Morpheus Labs bir sorun şu anda çözüyor. Şirket, alanda eğitime inanıyor, daha çok blockchain geliştiricilerinin, blockchain teknolojisinin ve ilişkili kripto para birimlerinin küresel olarak benimsenmesi ve kullanılması için önemli bir sürücü.

Morpheus Labs CP zinciri ile iş ortakları
Morpheus Labs, ortakları şirkete doğru çeken varlık, uzmanlık ve teknik yeteneklerde büyüyor. Blockchain tabanlı çözümler şirketi, katılımcılarının birkaç veritabanına doğal olarak bağlı iş dapp’leri oluşturmasını sağlayan bir AI ve makine Öğrenme şirketi olan NEUROCHAİN ile ortaklık kurdu. Morpheus Labs, geçmişte, son Dreamplus işbirliği gibi ortaklarına bir çözüm olarak Blockchain sağlayan bir dizi ortaklık yaptı.

Morpheus Labs ve CPChain arasındaki ortaklık şu anda iki şirket, blockchain tabanlı bir teknoloji uygulama ekosistemi oluşturmak, blockchain teknolojisinin hızlandırılmış gelişimini teşvik etmek ve endüstri ortakları için daha fazla değer yaratmak gibi blockchain alanının hedeflerini ve vizyonunu paylaştığı için gelişiyor.

İki şirket tarafından paylaşılan diğer hedefler arasında bpaas, dApp araştırma ve geliştirme, API entegrasyonu, projelerin pazarlanması, topluluk büyümesi ve ikisi arasındaki teknik işbirliği yer alıyor. En son ortaklıkta konuşan CPChain COO, Shi Qingwei, Morpheus Labs ile ortaklık ve derinlemesine işbirliğinin blockchain geliştiricilerinin “çift ve üçlü kazanç”elde etmesine yardımcı olacağını söyledi. Daha fazla söyledi,

“Morpheus Lab, kamu zinciri ve geliştiriciler arasında bir köprü kurabilir, böylece bizim gibi projeyi güçlendirerek ekosistemi mükemmelleştirmek için bir adım daha yakın olacaktır.”

Şirketler, yıl başladığından beri pazarlama kampanyaları ve sosyal medya etkileşimleri yoluyla topluluk tabanını artırmak için çok çalışıyorlar. Böyle bir angajman, Morpheus Labs ve Cpchain’in C düzey yöneticileri tarafından ortaklığa açıklık getirmek ve ekosistem oluşturma konusundaki taahhüdünü daha da vurgulamak için bana bir şey sor oturumudur.

Ama oturumunun gerçek olaylar hakkında daha fazla bilgi önümüzdeki gelecekte çıkacak. Bizi izlemeye devam edin!

Kripto Haber