EOS Analiz 17 Nisan

17.04.2019
31
A+
A-
EOS Analiz 17 Nisan

EOS / USD Orta Vadeli Trend: Bullish

Direnç seviyeleri: 6 $, 7 $, 8 $.
Destek seviyeleri: 4 $, 3 $, 2 $.

Dün, 16 nisan, EOS fiyatı yükseliş eğilimindeydi. Boğalar, yükseliş eğilimi bölgesine ulaşmak için 12 günlük EMA’yı ve 26 günlük EMA’yı kırdı. Kripto’nun fiyatı 5.60 $ direnç seviyesine ulaştı ve direndi. 14 Nisan’daki önceki direncinde, boğalara direnç gösterildi ve ayılar EMA’ların altına düştü. Fiyat 5.28 $ ‘a düştü.

Bugün, düşüş eğilimi devam ederse, kripto’nun fiyatı 5,20 dolara düşebilir. Artan yönde, eğer fiyat EMA’ların üzerinde tutulursa, boğaların 5.60 $ direnç seviyesini kırması muhtemel. Bu arada, stokastik aşırı alım bölgesinde ancak% 60’ın üzerinde. Bu, EOS fiyatının yükseliş ivmesi ve alım sinyali olduğunu gösteriyor.

1 saatlik grafikte EOS fiyatı yükseliş eğiliminde idi. Boğalar, yükseliş eğilimi bölgesine ulaşmak için 12 günlük EMA’yı ve 26 günlük EMA’yı kırdı. Boğalar 5.50 $ fiyat seviyesine ulaştı ve 5.60 $ direnç seviyesini test etti.

Kripto’nun fiyatı direnç seviyesinden düştü ve 12 günlük EMA’ya düştü. Bu arada, stokastik aşırı alım bölgesinde ancak% 80 aralığının altında. Bu, EOS fiyatının düşüş eğiliminde olduğunu ve satış sinyalinin olduğunu gösterir.

Burada ifade edilen görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz

kriptopara