Dash Analiz 2 Nisan

02.04.2019
36
A+
A-
Dash Analiz 2 Nisan

DASH / USD Orta Vadeli Trend: Boğa

     Direnç Seviyeleri: 120 $, 122 $, 124 $
     Destek seviyeleri: 112 $, 110 $, 108 $

Dün 1 Nisan’da DASH’in fiyatı yükseliş eğilimindeydi. DASH’ın fiyatı yumuşak bir artış eğiliminde. Kripto’nun fiyatı, bir dizi daha yüksek ve daha yüksek en düşük seviyeler yapıyor. Dün, boğalar 119.69 $ direnç seviyesini test etti ve direndi. Fiyat 12 günlük EMA’ya düştü ve aralıklarla sınırlı bir hareket başladı. Bugün, boğa fiyatları kırmak için 120 $ fiyat seviyesini test ediyor.

Yukarıda, eğer kripto’nun fiyatı EMA’ların üstünde tutulursa, boğalar 120 $ fiyat seviyesini kıracak. Öte yandan, boğalar 120 $ direnç seviyesini geçemezse, kripto’nun fiyatı düşecek. DASH fiyatı 12 günlük EMA’nın ve 26 günlük EMA’nın üzerinde ve bu da fiyatların yükseliş eğiliminde olduğunu gösteriyor. Stokastik göstergesi aşırı alım bölgesinde ancak% 80 aralığının altında. Bu, fiyatın düşüş eğilimi ve satış sinyalinde olduğunu gösterir.

1 saatlik grafikte, DASH fiyatı yükseliş eğiliminde. 12 günlük EMA ve 26 günlük EMA, fiyatların yükseliş eğilimi gösterdiğine işaret ederek yükseliş eğilimi gösteriyor. 1 Nisan’da, boğa 120 $ fiyat seviyesini test etti ve fiyat EMA’ların altına düştü ancak boğalar EMA’ların üzerine çıktı. Boğaların fiyatı 120 $ seviyesini aştığında kripto fiyatı artabilir. Stokastik göstergesi aşırı satım bölgesinde ancak% 60 aralığının üstünde. Bu, fiyatın yükseliş momenti ve alım sinyali olduğunu gösteriyor.

Burada ifade edilen görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz

kriptopara