Dash Analiz 22 Mart

22.03.2019
20
A+
A-
Dash Analiz 22 Mart

DASH / USD Orta Vadeli Trend: Ayı

    Direnç Seviyeleri: 80 $, 82 $, 84 $
    Destek seviyeleri: 78 $, 74 $, 72 $

Dün 21 Mart’ta DASH’nin fiyatı yükseliş eğilimindeydi. Dün, DASH fiyatı 92.31 $ ‘a direndi ve kripto’nun fiyatı düştü. Ayılar, düşüş eğilimi bölgesine ulaşmak için 12 günlük EMA ve 26 günlük EMA’nın altında kırıldı. Kripto’nun fiyatı 89.20 dolara düştü. Kripto’nun fiyatı, fiyatın düşebileceğini belirten EMA’ların altındadır. DASH fiyatı, muhtemelen önceki 80.61 $ ‘a kadar düşebilecek olan düşüşünü sürdürdü.

Aşağı yönde, eğer boğalar EMA’ların üzerine çıkmazsa, kripto fiyatı düşmeye devam edecek. Başta, eğer boğalar EMA’ların üzerine çıkarsa, kripto’nun fiyatı yükseliş eğilimine devam edecek, ancak 94 $ fiyat seviyesinde direnç gösterebilir. DASH fiyatı, 12 günlük EMA’nın ve 26 günlük EMA’nın altındadır ve bu, fiyatın düşüş eğilimi bölgesinde olduğunu gösterir. Stokastik göstergesi aşırı alım bölgesinin dışında ancak% 40’ın altında. Bu, fiyatın düşüş eğilimi ve satış sinyalinde olduğunu gösterir.

1 saatlik grafikte, DASH fiyatı düşüş eğiliminde. Ayılar, düşüş trendi bölgesine ulaşmak için 12 günlük EMA ve 26 günlük EMA’yı kırdı. DASH’ın fiyatı 88.10 $ ‘a düştü.

Kripto’nun fiyatı, fiyatın düşüş eğilimi bölgesinde olduğunu belirten EMA’ların altında. Kripto’nun fiyatı EMA’ların altında dalgalanıyor. Stokastik göstergesi aşırı satım bölgesinde ancak% 40 aralığının altında. Bu, fiyatın aşağı yönlü bir ivme ve satış sinyali olduğunu gösterir.

Burada ifade edilen görüşler ve görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz.

kriptopara