Temel Attention Simgeleri nasıl kazanılır : Brave’un Blockchain tarayıcısını kullanın ve Kripto Ödülleri kazanın

23.03.2019
144
A+
A-
Temel Attention Simgeleri nasıl kazanılır : Brave’un Blockchain tarayıcısını kullanın ve Kripto Ödülleri kazanın

Brave tarayıcısı ve eşlik eden temel dikkat simgesi (BAT) simgesi, Brave’un ICO 30 saniyenin altında ETH’DE yaklaşık 36 milyon dolar toplamayı başardığında 2017’den beri sürekli olarak önem kazanıyor.


Brave ekip, tarayıcının ekonomisini sürdürmek için bir kripto para birimini içerecek bir internet tarayıcısı için bir vizyona sahipti. Brave reklamları ve izleyicileri engelleyen teknoloji nedeniyle kullanıcılara daha özel ve daha güvenli bir deneyim sunan bir tarayıcı olarak ilan etti.

BAT Mozilla kurucularından ve JavaScript yaratıcısı Brendan Eich tarafından kurulmuştur. Arkasındaki fikir, takıma göre, dijital reklam dolandırıcılığı mücadele etmektir. Tüm proje doğada açık kaynaklıdır ve Ethereum’un blockchain üzerine kurulmuştur.

İlgilenen insanlar cesur tarayıcıyı kullanarak ve yerel reklamları izleyerek yarasa toplayabilir. Brave yayıncılar programında içerik yaratıcıları da hayranlarından yarasa ipuçları alabilirsiniz.

Brave ekosistemindeki algoritmalar, bir kullanıcının belirli bir cesur reklamı ne kadar süre izlediğini hesaplar ve daha sonra bir kullanıcının keyfini çıkarabileceği veya ilgilenebileceği konulara yönelik yeni reklamlar uyarlamaya başlar. Kullanıcılar cesur reklam programına girmek zorunda, ancak izlemek için yarasa belirteçleri alabilirsiniz.

Kullanıcıların izleme fikri, potansiyel gizlilik etkileri konusunda endişe duyan bazıları arasında kaşları kaldırdı. Brave, görüntüleme programının bir ‘opt-in’ ilişkisi olduğunu yineledi ve verilerin yerel olarak saklandığını söyledi.

Şu anda, BAT sadece farklı içerik yaratıcıları ve yayıncıları ipucu için kullanılabilir. Henüz harici bir hesaba gönderilemez. Eich ayrıca, İçerik yaratıcılarının Brave ödül programına katılmaları halinde yalnızca Brave alabildiğinden emin olmak için çalıştı. Bazı proje yasadışı habersiz yaratıcıları için bağış topluyordu “dedi Çünkü”

Brave ipuçları almak isteyenler için, cesur takım bir ödeme işlemci olarak sizi önerir. Korumak başarıyla KYC doğrulama geçmek ve daha sonra banka hesapları veya banka kartları bağlamak için tüm insanlar gerektirir. Bu kullanıcılara yarasa satın almak ve daha sonra bir cüzdan göndermek için şans verir.

Bununla birlikte, BAT da Coinbase Earn programına girdi. İnsanlar farklı görevleri tamamlayarak Brave kazanabilirsiniz, Brave dersleri alarak
Brave arkasında ekonomi, ve bir bütün olarak cesur ekosistem içine derin dalış yapıyor.

Coinbase yarasa yaklaşık 5 milyon $ vermeyi umuyor, ama aslında öğrenmek ve kazanmak için yeteneği şimdiye kadar bir davet – sadece bir süreçtir.

Genel olarak, Brave çok eleştiri aldı, ancak hızlı ve özel bir tarayıcı arayan ve yol boyunca bazı kripto para kazanmak isteyen insanlar için popüler bir seçim olmaya devam ediyor.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.