DASH Analiz 12 Mart

12.03.2019
36
A+
A-
DASH Analiz 12  Mart

DASH / USD Orta Vadeli Trend: Değişen

    Direnç Seviyeleri: 80 $, 82 $, 84 $
    Destek seviyeleri: 78 $, 74 $, 72 $

Dün, 11 Mart’ta DASH’nin fiyatı yatay bir seyir izliyordu. 12 günlük EMA ve 26 günlük EMA, fiyatların yatay bir trendde olduğunu belirten yatay olarak trend gösteriyor. 24 Şubat’ta, ayılar kripto’nun fiyatı 81.24 dolardan düştü. Halen, kripto’nun fiyatı 78 ile 86 dolar arasında değişiyor.

Yatırımcılar, kripto’nun fiyatı bir fiyat düşüşüyle ​​veya fiyat düşüşüyle ​​karşılaştığında, bekleyen sınır hareketi ile işlem yapabilir. Yüksek fiyat seviyesinde, tüccarlar kısa alım satımlar başlatmalı ve düşük fiyat seviyesinin yakınında çıkmalıdır. Ayrıca, düşük fiyat seviyesinde, tüccarlar uzun alım satımlar başlatmalı ve üst fiyat seviyesinin yakınında çıkmalıdır. Halen, kripto’nun fiyatı EMA’ların altında ve üstünde dalgalanıyor.

DASH fiyatı, 12 günlük EMA ve 26 günlük EMA’nın altında veya üstünde değil, bu fiyatın yatay bir eğilim olduğunu gösteriyor. Stokastik göstergesi aşırı satım alanının dışında ancak% 60’ın üzerinde. Bu, fiyatın yükseliş momenti ve alım sinyali olduğunu gösteriyor.

1 saatlik grafikte, DASH fiyatı yatay bir seyir izliyor. Şifrenin fiyatı 12 günlük EMA ve 26 günlük EMA’nın altında ve üstünde dalgalanıyor. Dün, boğalar EMA’ların üzerinde yükseldi ve 84,78 $ ‘a yükseldi.

12 Mart’ta, kripto’nun fiyatı düşme eğilimi bölgesine düştüğü için 85 $ fiyat seviyesinde direndi. Stokastik göstergesi aşırı alım bölgesinin dışında ancak% 60’ın altında. Bu, fiyatın aşağı yönlü bir ivme ve satış sinyali olduğunu gösterir.

Burada ifade edilen görüşler ve görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz.

kriptopara