Dash Core Group, Dash’in Divergent Market Performansını Artırmak İçin Kapsamlı Bir Stratejiyi Duyurdu

12.12.2019
69
A+
A-
Dash Core Group, Dash’in Divergent Market Performansını Artırmak İçin Kapsamlı Bir Stratejiyi Duyurdu

Dash grubu CEO’su Ryan Tayler, Dash fiyatlarındaki düşüşün temel nedenlerini analiz etti ve kripto pazarlarındaki azalan değerini düzeltmek için önemli planlar yaptı.

59 $ bir seçim noktasından sonra. Kasım sonunda 33, Dash fiyatları Aralık ayında sabit bir düşüşle karşı karşıya. Hareketli ortalama geçtiğimiz hafta 51.46 $ seviyesini korudu.

Bu dalgalanmalar nedeniyle, Ryan Taylor devam eden boğa piyasasındaki çizgi fiyatını sabitlemek için cesur bir strateji açıkladı. Strateji, iş madenciliği ödülünün kanıtının muhtemel azaltılmasını ve riskli kanıt özelliğini tanıtmayı içerir.

6 Aralık’ta yayınlanan bir tweet serisinde, Ryan Taylor, ekonomik model, iyileştirme için gelecekteki yol, kullanıcı belirleme ve madenci belirleme politikası dahil olmak üzere Dash fiyatının iyileştirilmesine ilişkin fikirlerini açıkladı.

Arizona, Scottsdale, Arizona’daki bir Dash Evolution Open House etkinliğinde Taylor, Dash’in fiyat yapısının kapsamlı bir tarihçesini ve bunun ağ içindeki ödüller ile bağlantılı olarak derin ve yüksek seviyelere olan etkisini açıklayan kapsamlı bir plan sundu.

Teşvik politikalarındaki boşlukları çözmek için Taylor, ödül değişim planı ve Dash’in tüm konsensüs yöntemindeki değişiklik dahil olmak üzere bazı çözümleri açıkladı.

kriptopara