Ripple XRP Analiz 12 Aralık

12.12.2019
96
A+
A-
Ripple XRP Analiz 12 Aralık

Ripple, kasım ayı sonunda 0.20 $ ‘dan düşük bir düşüşün ardından yüksek fiyat düşüşünü durdurdu. Lider altcoin, momentum olmadığı için fiyat artışı istiyor. Yatırımcılar hızla XRP’nin 0.40 doların üzerindeki parayı alabilmesi için hızlı bir fiyat artışı bekliyor. Özellikle, benzer bir fiyat artışı bu yılın başlarında gerçekleşti (Mayıs-Haziran).


XRP Fiyat Tahmini

XRP fiyatı şu an 3 aylık fiyat eğilimi nedeniyle düşüşte, çünkü 0,20 $ ‘da en düşük fiyat seviyesinin üzerinde değil. Dalgalanma fiyatı üç ay önce yaklaşık 0.25 $ ‘dan işlem gördü ve 0.30 $’ ın üzerine çıkacak kadar yükseldi. Şimdi XRP parasını büyük ölçüde etkileyen muazzam fiyat düşüşü geliyor. % 28’den fazla olan fiyat düşüşü, Ripple fiyatını altı gün içinde 0.22 $ ‘ya çıkardı. Ancak, madeni para tekrar 0.30 doların üzerine çıkabileceği için para bir fiyat toparlamayı başardı, ancak 0.31 $ fiyat işareti bozulmadan kaldı.

Bu arada, XRP kripto para, geri çekilişin bir parçası olarak başka bir fiyat düşüşüne başlamadan önce 0,2682 $ seviyesinde bir düşüş oluşturdu. Ripple mevcut durgun toparlanmaya başlamadan önce önceki ay 0,20 $ düştü.

Grafiğe göre, SMA çizgileri olumsuz bir fiyat hareketine işaret eden düşüş eğilimine doğru ilerliyor. RSI, 52’de sabit bir faz gösteriyor; MACD, yukarı yönlü MACD hattı ile yükseliş bölgesine girmek üzere ayarlanmış. Özellikle, para satış baskısı altında.

Burada ifade edilen görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz

kriptopara