DexAge

06.02.2019
26
A+
A-
DexAge

Çok Katmanlı Ticaret Ekosistemi

DexAge, tüm platformun sosyal ağ tarafından yönlendirileceği kullanıcı merkezli bir yaklaşım kullanarak P2P şifrelemesini, kripto Para fiat ticaretini, P2P borçlanmasını ve DAPP’de sohbet etmesini sağlayan bir Dağıtılmış Exchange platformudur.

DexAge Hakkında

DexAge, tüm platformun sosyal ağ tarafından yönlendirileceği kullanıcı merkezli bir yaklaşım kullanarak P2P şifrelemesini , kripto Para fiat ticaretini, P2P borçlanmasını ve DAPP’de sohbet etmesini sağlayan bir Dağıtılmış Exchange platformudur.

Bağımsız, sinerjik bir tüccarlar, kullanıcılar ve yatırımcılar ağı tarafından yönlendirilen, güvencesiz, izinsiz bir P2P şifreleme borsa ve işlem platformu oluşturmak.

DexAge, P2P platformumuzu, kullanıcılarımızın, yatırımcılarımızın ve sadece platformumuzun somunları ve cıvataları olarak değil yakıt olarak kullanacağı özerk bir ekosistem haline getirmeye çalışmaktadır. 

DXG‘nin gerçek büyümesi ve gelişimi, DexAge Simgelerimizin çok amaçlı işlevselliği sayesinde başarmaya çalıştığımız paydaşlarının güçlendirilmesinde yatmaktadır. 

Kullanıcılarımızın merkeziyetçi bir borsada işlem yapma, oy verme, kredi ödeme ve varlıklarını yönetme, alım satım ve borç verme pazarında yönetmelerini sağlayarak, oyunumuzun son oyunu DXG ve paydaşlarının kripto para birimlerinin çoğalma potansiyeli ile gelişmesidir.

DXG işlem altyapımız, dağıtılmış bir blok zincirin merkezileşmemiş bir sosyal ağla birleşmesiyle güçlendirilmiş ve mevcut kripto ticareti alanında sosyo-ekonomik bir paradigma değişikliğinin habercisidir. 

Üyelerini, bir aracı kurumun müdahalesi olmadan paralarını kendi emirleri ile idare etmeleri için donatan bir finansal sistem, DexAge’ın öngördüğü gelecek.

İco Başlama : 01,01,2019

İco Bitiş : 28,02,2019

Kripto Haber