Cryptoindex

06.02.2019
36
A+
A-
Cryptoindex

Indexcoin’de 100 Kripto Para Birimi

Cryptoindex, esasen bir sonraki Bitcoin’i tahmin etmek için oluşturulmuş, heyecan verici, yeni bir AI destekli platformdur. 

Bunu, tamamen otomatik bir endeks oluşturmak için bir tür benzersiz Zorax algoritması kullanan Cryptoindex100 olarak bilinen bir Kripto Para piyasası kıyaslaması oluşturarak gerçekleştirmiştir. Cryptoindex ile, her Kript para, ağlardan beslenerek sürekli bir şekilde yeniden değerlenir ve insanın önyargısını ve hissini denklemden tamamen çıkarır.

Cryptoindex Hakkında

Cryptoindex, son derece gelişmiş uç ağı algoritması Zorax tarafından seçilen ve yeniden dengelenen ilk 100 performans jetonunun bir endeksidir. 

Cryptoindex daha önce imkansız olan şeyleri yapabilir. 100 Kripto para satın almak, bir kaç borsada kayıt yaptırmak, portföyünüzdeki 100 madeni parayı yeniden dengelemek, yeni madenler de dahil olmak üzere madeni paraların oranını azaltmak ve arttırmak, verimsiz olanlar hariç olmak üzere neredeyse imkansız .

Artık ticaret yapmanıza gerek yok. 1 jetona 100 jeton aldıktan sonra, Zorax algoritmasının sizin için işe yaradığını bilerek rahatlayabilirsiniz. Portföyünüz AI algoritmamız tarafından yönetiliyor. Zorax, 200 saniyeden fazla faktörü temel alan her saniyede binlerce esnaf ve sinyali analiz ederek, umut verici paralar dahil ve verimsiz olanlar hariç olmak üzere endeksteki paraları yeniden dengeliyor.

Kripto Para nızı yalnızca ETH veya BTC’de tutmayı bırakın. Cryptoindex, bir jetondaki 100 jeton yapısı boyunca riskin yayılmasını ve dengelenmesini sağlar.

İco Başalama : 17,10,2019

İco Bitiş : 10,03,2019

Kripto Haber