Digibiyte DGB Analiz 11 Temmuz

11.07.2020
24
A+
A-
Digibiyte DGB Analiz 11 Temmuz

Platform faaliyetlerindeki artışla birlikte, ağcılar DigiByte’nin gelişimine ve evrimine güvendikçe fiyat ve benimsenme hızlanmıştır. Fiyat cephesindeki token, uzun vadeli bağlantı ve DGB’ye yatırım için şaşırtıcı yatırımcı gruplarını cezbetmektedir.

12 saatlik grafikte DigiByte, Nisan 2020’den beri gözle görülür bir ivme ile mükemmel bir şekilde işlem gördü. Madeni para, Mayıs ayının ilk haftasında 0,0267 dolardan yüksek bir seviyeye ulaştı. Bu yükseklikte, madeni para, 0,026 dolar civarında olan 52 haftalık yüksek fiyatı bile geri aldı.

Mayıs ayının en yüksek seviyesinden hemen sonra, DGB madeni para yeni bir yüksekliğe ulaştığında aynı ayda 0,01297 $ ‘a kadar düşük bir destek test etti. Şu anda, madeni para 7 haftalık destekten sonra% 66’lık bir artışla işlem görüyor, ancak son ayın en yüksek seviyesi 0.0267 $ ‘dan sonra 2 aydan fazla bir süre sonra 0.0250 $’ da katı bir dirençle karşı karşıya.

Mevcut işlem fiyatıyla DigiByte, 50 ve 200 günlük hareketli ortalamalardan istikrarlı bir destek alıyor. 20 günlük Bollinger Bantları herhangi bir alım-satım ekstresi tutmuyor ve bu nedenle benzeri görülmemiş bir dalgalanma öngörmüyoruz, gün içi artışlar nedeniyle yükseliş gösteriyor. MACD gün içi momentumu gerçekleştirir ve boğa crossover’ı tutar, benzer şekilde RSI 56.27’de yatıyor ve hiçbir ticaret ekstremitesi yok.

Burada ifade edilen görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz

kriptopara