ETC Labs, Blockchain Destekli Etki Başlangıçlarını Desteklemek için Kohort III’ü Başlattı

27.07.2020
88
A+
A-
ETC Labs, Blockchain Destekli Etki Başlangıçlarını Desteklemek için Kohort III’ü Başlattı

Dünyaca ünlü blockchain platformu Ethereum Classic Labs Accelerator, merakla beklenen projesi Cohort III’ün lansmanını gururla duyurdu. Özel proje lansmanı ile ETC Labs ekibi, küresel bir sistemdeki sosyal ve ekonomik kaygılara odaklanan etki ve girişimler için blockchain kullanımını teşvik eden yeni girişimi destekleyecek.

Cohort III, Cohort I ve Cohort II’nin pazarda olağanüstü başarı elde eden başarılı ortağıdır. Önceki sürümler, OS City, Second State, Button Wallet ve diğerleri dahil olmak üzere önde gelen adlarla ilişkilendirilmişti. Blog yazısında, VB ekibi, Kohort III ile% 50 kadın kurucu ve yenilikçiyi desteklemeye özellikle vurgu yapacaklarını açıkladı. ETC ailesini genişletmek amacıyla platform, Pngme, Prescrypto ve OpenRelay adında üç önemli blockchain firmasına katıldı. Firmalar, kullanıcılar için bir dizi verimli ürünü seçmek için VB topluluğu ile yakın bir şekilde çalışacaklardır.


Hızlandırıcı dışında, ETC, blok zincirinin zorluklarının ele alınmasında ve desteklenmesinde ve zincirler arası entegrasyonun güçlendirilmesinde rol oynayacak seçici olarak seçilmiş projelere önemli hibeler sunacaktır. ETC Labs topluluğuna eklenen girişimler, platformdan teknik uzmanlık alacak ve Ethereum ekosistemindeki araçları yöneten ETC Core geliştirici ekibiyle doğrudan temastan yararlanacaktır.

kriptopara