DogeCoin Ekim

05.10.2018
77
A+
A-
DogeCoin Ekim

Kripto para piyasası düzinelerce projenin, değerinin% 90’ına yakın kaybettiğini gördü. Bazı kripto paralar sadece istikrarlı bir fiyatı değil, aynı zamanda bu ayı piyasasında da gelişmiştir. Bu coinlerin en şaşırtıcısı Dogecoin.

 

Ağustos ve Eylül aylarında Dogecoin neredeyse% 160 artarken, Altcoinlerin çoğunluğu aynı zamanda değerlerinin% 10’undan fazlasını kaybetti.

 

Dogecoin’in “parodi” bir kripto para birimi olarak kabul edildiği gerçeğini aklımızda tuttuğumuzda bu özellikle şaşırtıcıdır; 2013 kripto boğa piyasasında çekiş yapıp yapamayacağını görmek için bir şaka olarak geliştirilen bir para (ve kesinlikle yaptı).

Dogecoin, hizmetlerin mal ve hizmet satın almak olduğunu belirtti (tıpkı bitcoin gibi). Bununla birlikte, aynı zamanda içerik yaratıcılarını internette devretmek için bir para birimi olarak da hizmet eder.

 

Düzinelerce kripto paranın aynı faydası olmasına rağmen, Dogecoin, tutmayı ve en önemlisi madeni parayı düzenli olarak harcayan, sadık ve destekleyici bir topluluk oluşturmayı başarmış görünüyor.

 

Burada ifade edilen görüşler ve görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.