Holo’da 40 milyon Dolarlık Hacim Artışı

05.10.2018
315
A+
A-
Holo’da 40 milyon Dolarlık Hacim Artışı

Holo fiyatı, piyasaya girdiği ve Holochain Mozilla ortaklığını çevreleyen son söylentileri fark ettiği için toplam değerinde 40 milyon dolarlık bir artış yaşadı.

Holochain (HOT) tokenleri için piyasa değeri Perşembe gününe göre yaklaşık 130 milyon dolardı. Holo fiyatı öğleden sonra keskin bir şekilde yükselmeye başladı. Günün sonunda, jetonlar% 20’nin biraz altında değer kazandı. Cuma sabahı küçük saatlerde fiyatlar yaklaşık 10 milyon dolar düşse de, Holo fiyatı geç saatlerde yeniden yükselmeye başladı.

Holo fiyatının patlamasına ne sebep oldu? Fiyat artışının neden olduğu hakkında Holochain’den herhangi bir haber gelmemesine rağmen, popüler bir web tarayıcısı olan Mozilla ile olası bir ortaklık hakkında spekülasyonlar başladı.

Ayrıntılı bilgiler yeterli seviyede değil,ancak Holochain’in geliştiricilerinin de kendi programlarına Pas programlama dilini eklemeye çalıştıklarına inanılmaktadır. Mozilla, Rust’un gelişimine sponsor oldu; Şirket birçok uygulamada kullanıyor.

Holochain, bir programlama dili olarak Rust’a gerçekten katılıyorsa, projenin Mozilla uygulamaları ile bir düzeyde bütünleşmeye baktığını söyleyebilir.

kriptopara