Ekim Ayı Kripto Para Etkinlikleri

02.10.2018
102
A+
A-
Ekim Ayı Kripto Para Etkinlikleri

Önümüzdeki hafta kripto fiyatlarını etkileyecek olan etkinliklerle hız kazanmaya çalışmak mı istiyorsunuz? Sonra önemli olan ileri odaklı kripto para haberlerinin haftalık bir özetini yapmak için Kripto Para Türkiye’yi takip etmeye devam edin.

2018’in son aylarına yaklaştığımızda, geçen hafta kripto para pazarları için nispeten sessiz bir hafta, yılın sonundan önce büyük hareketler yapacak birçok projeyle birlikte, Q4 fırtına öncesi sessizlik olabilirdi.

XRP (Ripple), Monero ve Zcash gibi büyük kapaklar dahil olmak üzere birden fazla alt koddan listelenen etkinlikler arasında, hardforks, exchange listeleri, büyük konferanslar ve cüzdan sürümleri bulunur. Genel olarak, kripto para sektörü 2018’de büyük bir finale yükseliyor gibi görünüyor.

Piyasaların bu etkinliğe coşkuyla cevap verip girmeyeceği ve uzun vadeli alım ilgisi görülecektir. Kripto Para için genel piyasa başlığı, VEN (Vechain) gibi belirteçler tarafından büyük kazançlar başkaları tarafından büyük zararlar vermediğinden,% 1’in altına düştüğü için nispeten zayıf kaldı.

Bitmain’in Hong Kong’daki halka arzının haberi Bitcoin Cash’i% 7 oranında artırdı. Bu durum, dosyalamadaki olumlu duygunun ve Bitmain’in Bitcoin Cash’deki çok büyük hisselerinin (aynı zaman diliminde Bitcoin fiyatında% 2’lik bir düşüşle) yer aldı.

Yeni bir jeton listeleme prosedürünün Coinbase duyurusu, yeni varlıkların borsada daha hızlı görüneceği anlamına gelir, ancak aynı zamanda kripto devinin, kullanıcıların bir IP adresine dayalı olarak platformuna erişimini sınırlayabileceğine işaret eder. platformumuzda listelenen varlıklar, yalnızca belirli bir süre için belirli ülkelerde bulunan müşteriler tarafından kullanılabilir. “

1 Ekim – Stellar (XLM) Yıldırım ağı beta

XLM belirteci, altta yatan ağı Stellar ile birlikte, kripto ayı piyasasında başarı hikayelerinden biri olmaya devam ediyor. Son 90 günde% 20’ye varan bir artışla ve BTC’ye geçen yıla göre yaklaşık% 1,100 oranında bir artışla, IT devi IBM ve yeni StellarX lansmanıyla birlikte bir dizi yeni ödeme bazlı kripto uygulaması başlattı. Çözümleme paketini, bu Pazartesi günü bir Lightning ağı kapalı zincir işlem operasyonu beta testinin başlangıcına itmeye devam ediyor.

2 Ekim – Blockchain Güney Zirvesi

Güney Yarımküre’nin en büyük kripto para konferanslarından biri, bu hafta Yeni Zelanda’nın Queenstown kentinde yeniden bir araya geldi. Blockzer ekosisteminde güvenlik belirteci altyapısı ve kurumsal katılım gibi konular gündemde yer alıyor. Bunların arasında, TZERO & Overstock’dan Patrick Byrne, Jeff Pulver – ‘Voice Over İnternet Protokolü’ öncüsü ve CoinShares başkanı Daniel Masters gibi önemli konuşmacılar yer alıyor. .

3 – 4 Ekim – Crypto Springs Konferansı

Kriptonun en büyük movers ve çalkalayıcılarından bazıları, kripto para ekonomisi ve geleceği gibi büyük resmi fikirleri tartışmak üzere Çarşamba ve Perşembe günü Kaliforniya’da bir araya gelecek. Tanınmış konuşmacılar arasında bizimde gururumuz olan Dünya’da bile az sayıda bayan olan sektörün öncülerinden CoinShares’in Türk Ceosu Meltem Demirors , Dogecoin’den Jackson Palmer’ın kurucusu ve Lightning Labs’tan Elizabeth Stark yer alıyor. Etkinliğin eşsiz bir unsuru, çeşitliliğe odaklanması, konferansta konuşmacıların% 70’inin kadın olması.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.