Eos Ekim Analiz

02.10.2018
64
A+
A-
Eos Ekim Analiz

EOS / USD Orta Vadeli Eğilim: Değişiyor

Direnç seviyeleri: 6,0 $, 6,5 $, 7,0 $
Destek seviyeleri: 5,0 ABD doları, 4,5 ABD doları

Dün 1 Ekim’de, EOS’un fiyatı yatay seyrediyordu. 26 Eylül’den bu yana EOS’un fiyatı 5.5 dolar ve 6.0 dolar arasında değişiyordu. Son iki günde, dijital para hareketli ortalamalarla birlikte yatay olarak değişiyordu. Dijital para biriminin fiyat hareketleri çok dalgalıydı.

Piyasa yatay düz olduğundan ticaret tavsiyesi olmayacaktır. Bu arada, MACD hattı ve sinyal hattı bir satın alma sinyalini gösteren sıfır hattının üzerindedir. Ek olarak, EOS’un fiyatı, 12 günlük EMA’nın ve yan trendin devam ettiğini gösteren 26 günlük EMA’nın altında veya altında değildir. Bununla birlikte, Göreceli Güç Endeksi 14 periyodu, fiyatın yan trend bölgesinde olduğunu belirten 51 seviyesidir.
EOS / USD Kısa Vadeli Eğilim: Değişiyor

1 saatlik grafikte, EOS’un fiyatı yatay seyrediyor. MACD hattı ve sinyal hattı, satın alma sinyalini gösteren sıfır çizginin üzerindedir. Ayrıca, EOS’un fiyatı 12 günlük EMA’nın ve fiyatın yükseldiğini gösteren 26 günlük EMA’nın üzerindedir.

Burada ifade edilen görüşler ve görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz.

kriptopara