Enigma ve Chainlink Ortaklık Duyurusu Yaptılar

12.12.2019
91
A+
A-
Enigma ve Chainlink Ortaklık Duyurusu Yaptılar

Hassas zincirlerde blok zinciri fonksiyonlarını kolaylaştıran platform Enigma, saygın yerelleştirilmiş ağ platformu Chainlink ile stratejik bir ortaklığa girdi. İki firma, gizli akıllı sözleşmelerde faaliyet gösteren yeni kullanım davalarının ortaya çıkmasını kolaylaştırmak için protokollerinin entegrasyonu ile ilgili ortak haberi duyurdular. Bu yazı, her iki protokolü bir araya getirerek geliştiricilere sunulan son ve uzun vadeli fırsatları vurgulayacaktır.

Bireysel blok zinciri projeleri olarak, Enigma ve Chainlink, verimli teknik ekipler gibi ortak özelliklere, gizlilik ve ölçeklenebilirlik ekosistemini ve odaklanmış işbirliğine dayalı bir zihniyeti güçlendirmeyi amaçlayan bir dizi özellik ve özniteliğe sahiptir. İki ağın mükemmel birleşiminin kullanılmasıyla ortaya çıkan çözümler, blok zinciri arenasını saran mamut konularına, gizlilik, ölçeklenebilirlik ve dış bağlantıya etkin bir şekilde cevap verebilir. Bu senaryo, DeFi veya ademi merkeziyetçi finans gibi birçok alanda yeni ürünlerin sağlık, küresel ticaret, kredi vb. Geleneksel endüstriyel alanlarla birlikte önünü açma potansiyeline sahiptir.

Şu anda, hem Enigma hem de Chainlink, dünya çapında tanınmış endüstri sınıfı inisiyatiflerin ve ittifakların aktif üyeleridir. Enterprise Ethereum Alliance içindeki Trusted Compute Framework (TCF) çalışma grubunun katılımcılarıdır. Outlier Ventures’ın Convergence Stack’ında Enigma ve Chainlink “sınıfının en iyisi” protokolleri olarak ele alınmaktadır. Yeni takımın iki protokol ağının mevcut projelerini güçlendirmesi ve ayrıca değerinde bir artışa yol açması bekleniyor.

Chainlink, akıllı sözleşmeleri web API’lerine, veri sağlayıcılarına, kurumsal sistemlere, IoT cihazlarına, diğer blok zinciri ağlarına vb. Güvenli ve güvenilir bir şekilde erişmesini sağlayan tanınmış bir merkezi ağdır.

kriptopara