ADA Cardano Analiz 12 Aralık

12.12.2019
73
A+
A-
ADA Cardano Analiz 12 Aralık

ADA Coinin haftalık fiyatı% 78.6 Fib seviyesinin altına düştü, yani 0.0429 $ ve şu anda aşağıdaki fiyat grafiğindeki beyaz noktalı çizgiyle temsil edilen haftalık temel destekle destekleniyor. Fiyatlar ayrıca 9 gün SMA ve 21 gün SMA altında sırasıyla mavi çizgi ve beyaz çizgi ile temsil edilmektedir. Cardano fiyatı bu kilit desteği alamazsa, kritik desteğe doğru 0.0256 $ ‘dan aşağı inmesini ve bu yükselişin sonunun gelmesini bekleyin. RSI 38.04’te aşırı satım bölgesine doğru daha fazla yer kaplayacak ve Stoch RSI aşırı alım bölgesinin yakınında ve ADA fiyatının düşebileceğini belirterek alım bölgesinde.

Günlük ADA fiyatları Cardano madalyonunun Ayılar Tutuşunun altında olduğunu gösteren aşağıdaki tabloda sırasıyla 9 gün SMA, 21 gün SMA ve 49 gün SMA sırasıyla mavi, beyaz ve yeşil çizgilerle gösterilmiştir. Fiyatlar haftalık% 78.6 Fib seviye direncine dönüştü ve bu da 0.0427 $ destek oldu, ancak bunu başaramadı ve sonuç olarak bu desteğin altına düştü. Şu anda, haftalık kilit destek beyaz noktalı çizgiyle temsil edilen iyi bir destek işlevi görüyor. Gann Fan’ı 25 Kasım’da yapılan en düşük fiyat olan ADA’yı 0,032 $ olarak belirleyerek fiyatların 3/1 işaretine, yani haftalık kilit destek olan 0,035 dolara düşeceği açık. Günlük Cardano fiyatları bu desteği tutamazsa, o zaman 0.034 $ ‘a ve daha düşük bir seviyeye yükselmesini bekleyin.

Burada ifade edilen görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz

kriptopara