EOS Analiz 15 Nisan

15.04.2019
32
A+
A-
EOS Analiz 15 Nisan

EOS / USD Orta Vadeli Trend: Bullish

     Direnç seviyeleri: 6 $, 7 $, 8 $.
     Destek seviyeleri: 4 $, 3 $, 2 $.

Geçen hafta EOS fiyatı düşüş eğilimindeydi. EOS fiyatı 5.90 $ ‘a yükseldi, ancak boğalar 6.0 $ fiyat seviyesinde direndiler. Şifrenin fiyatı düştü ve 12 günlük EMA ve 26 günlük EMA’yı kırdı. Fiyat 5.22 $ ‘a düştü ve aralıklarla sınırlı bir hareket başladı. 14 Nisan’da boğalar, 5,61 $ ‘a yükselmek için EMA’ların üzerinde yükseldi.

Kripto’nun fiyatı EMA’ların üstündedir ve bu fiyatın 6.0 ABD doları direnç seviyesini tekrar test edebileceğini gösterir. Kripto’nun fiyatı, fiyatın yükseliş eğilimi bölgesinde olduğunu belirten EMA’ların üzerinde. Bu arada, stokastik aşırı alım bölgesinde ancak% 80 aralığının altında. Bu, EOS fiyatının yükseliş ivmesi ve alım sinyali olduğunu gösteriyor.

1 saatlik grafikte EOS fiyatı yükseliş eğiliminde idi. Geçen hafta EOS fiyatı 12 günlük EMA ve 26 günlük EMA’nın altında ve üstünde seyrediyordu. 14 Nisan’da, boğalar yükseliş eğilimi bölgesinde işlem yapmak için EMA’ların üstünde. EOS fiyatı yazı yazarken olduğu gibi 5.62 dolardan işlem görüyor. Bu arada, stokastik aşırı alım bölgesinde ancak% 80’in üzerinde. Bu, EOS fiyatının güçlü bir yükseliş ivmesi ve alım sinyali olduğunu gösteriyor.

Burada ifade edilen görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz

kriptopara