EOS Analiz 20 Nisan

20.04.2019
15
A+
A-
EOS Analiz 20 Nisan

EOS / USD Uzun Vadeli Eğilim: Boğa

     Direnç seviyeleri: 6 $, 7 $, 8 $.
     Destek seviyeleri: 4 $, 3 $, 2 $.

EOS / USD paritesi nisan ayında yükseliş eğiliminde. 10 Nisan’da, boğalar 5.84 $ ‘a yükseldi, ancak 5.85 $ fiyat seviyesinde direndiler. Kripto’nun fiyatı 12 günlük EMA’nın desteğine düştü ve bunun üzerine bir dizi bağlı hareket başlattı. Kripto’nun fiyatı değişiyordu, çünkü boğalar 5.60 $ fiyat seviyesinde dirençle karşı karşıya kaldılar. Şifreliğin fiyatı şimdi 12 günlük EMA’nın üstünde ve 5,60 $ direnç seviyesinin altında işlem görüyor. Artan yönde, eğer kripto fiyatı bir fiyat aralığına sahipse, kripto’nun fiyatı 6.0 $ fiyat seviyesinin üzerine çıkacaktır.

Öte yandan, bir fiyat dökümü, kriptoyu 5.0 $ fiyat seviyesinde düşük bir değere düşürecektir. Kripto’nun fiyatı 12 günlük EMA’nın ve 26 günlük EMA’nın üzerinde ve bu fiyatın yükseliş eğilimi bölgesinde olduğunu gösteriyor. Öte yandan, Stokastik aşırı satım bölgesinde, ancak fiyatların düşüş eğilimi ve satış sinyali olduğunu belirten% 60 aralığının altında.

Burada ifade edilen görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz

kriptopara