Ocean Protocol, IEO’yu Bittrex İle Duyurdu

20.04.2019
101
A+
A-
Ocean Protocol, IEO’yu Bittrex İle Duyurdu

Veri Paylaşım Platformu Ocean Protokolü kısa bir süre önce Bittrex ile ilk değişim teklifi (IEO) yapacağını açıkladı. Bilgi değişim tarafından serbest bırakıldı ve 30 Nisan’da başlayacak. İlgilenen kullanıcılar Bittrex International üzerinde doğrulanması gerekecektir. Bu olumlu düşünülmesi gereken bir şey olmasına rağmen, haberler sosyal medyada bazı eleştirmenlerle alındı.

Ocean Protocol Bittrex üzerinde IEO başlattı


Bittrex, dijital varlıkların ticareti için Amerika Birleşik Devletleri’ndeki en popüler ve en büyük platformlardan biridir. İlk para tekliflerinden (Ico’lar) sonra, şirketler artık bittrex, Binance veya Huobi Global gibi kripto borsaları aracılığıyla paralarını sattıkları ilk değişim tekliflerine geçiyorlar.

Bu durumda, IEO 30 Nisan Salı günü başlayacak ve doğrulanmış kullanıcılar için Bittrex International’da gerçekleşecek. Bireysel hesaplar için minimum satın alma 83.33 OCEAN veya 10 $ ‘ dır. Maksimum miktar $ 5,000 veya 41,666’dır.67 okyanus. Jetonların fiyatı, IEO’NUN başlamasından sonraki 24 saat içinde Bitcoin’de belirlenecektir.

Okyanus Protokolü, birkaç iddialı hedefi olan bir şirkettir. Bireylerin, girişimlerin ve hükümetlerin bağlanmasına izin veren ilk blockchain veri paylaşım şirketi olmak istiyorlar. Firma, verilerin şeffaf ve izlenebilir bir şekilde paylaşılmasına izin veren platformlarının bir beta sürümünü yayınladı.

Bununla birlikte, kripto topluluğu IEO’YA katılmaya ikna olmamıştır. IEO sırasında satılan jetonların sayısı, dolaşımdaki arzın yüzde 15’ini temsil edecek, böylece Bittrex anlamsız bir para kapmak için suçlanıyor. Aynı zamanda, Bittrex bir IEO’DA veriblock’tan jeton sattı. Tekliften kısa bir süre sonra yüzlerce jeton atıldı.

Diğer kullanıcılar, şu anda kullanıcı tabanına zarar veren değişimin sahip olduğu şeffaflık eksikliğinden şikayet ettiler. Bu, diğer firmaların şu anda tüm pazarda sundukları tekliflerle rekabetçi kalması gereken bir değişim için oldukça olumsuzdur.

IEO’YA kadar 12 gün var ve Bittrex’in kullanıcı tabanıyla olan ilişkisini nasıl geliştireceğine dair hiçbir bilgi yok.

Kripto Haber