EOS Analiz 25 Nisan

25.04.2019
15
A+
A-
EOS Analiz 25 Nisan

EOS / USD Orta Vadeli Eğilim: Düşüş

     Direnç seviyeleri: 6 $, 7 $, 8 $.
     Destek seviyeleri: 4 $, 3 $, 2 $.

Dün, 24 nisan, EOS fiyatı düşme eğilimindeydi. Dün, kripto’nun fiyatı 4.73 dolara düştü ve yukarı doğru bir düzeltme yaptı. EOS fiyatı tekrar düşüyor. Kripto’nun fiyatı 12 günlük EMA’nın ve 26 günlük EMA’nın altında. Bu da fiyatın düşebileceğini gösteriyor.

Aşağı yönde, düşüş eğilimi devam ederse, kripto’nun fiyatı 4,20 dolar veya 4,50 dolar fiyat seviyelerinde düşecektir. Öte yandan, eğer 4.73 $ tutarsa, kripto’nun fiyatı EMA’ları yükseliş eğilimine ulaşmak için kırma eğilimindedir. Bu arada, stokastik aşırı satım bölgesinde ancak% 20’nin üzerinde. Bu, EOS fiyatının yükseliş ivmesi ve alım sinyali olduğunu gösteriyor.

1 saatlik grafikte, EOS fiyatı düşüş eğiliminde idi. 12 günlük EMA ve 26 günlük EMA, düşüş eğilimi gösteren güneye doğru eğilimlidir. Yükseliş eğilimi başlatmak için fiyat 4,66 $ ‘a düştü.

Fiyat düşüş eğilimi bölgesine düştüğü için boğa 26 günlük EMA’da direnç gördü. Bu arada, stokastik aşırı alım bölgesinde ancak% 80 aralığının altında. Bu, EOS fiyatının düşüş eğiliminde olduğunu ve satış sinyalinin olduğunu gösterir.

Burada ifade edilen görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz

kriptopara