ETH Analiz 25 Nisan

25.04.2019
37
A+
A-
ETH Analiz 25 Nisan

ETH / USD Orta Vadeli Trend: Düşüş

     Direnç Seviyeleri: 240 $, 250 $, 260 $
     Destek Seviyeleri: 150 $, 140 $, 130 $

Dün, 24 Nisan, Ethereum’un fiyatı düşüş eğilimindeydi. Dün, düşüş eğiliminin süresini belirlemek için bir trend çizgisi çizildi. Bugün, bir şamdan trend çizgisini kırdı ve bir diğeri bunun karşısında kapandı. Bu, düşüş baskısının tükendiğini ve fiyatın yan eğilimde olduğunu gösterir.

Artan yönde, fiyat EMA’ların ve trend çizgisinin üstüne çıkarsa, kripto fiyatı 178 $ direnç seviyesini tekrar test etmek için yükseliş eğilimine devam edecektir. Öte yandan, fiyat düşüş eğilimine devam ederse, kripto fiyatı 160 $ ‘a düşecek. Bu arada, MACD çizgisi ve sinyal çizgisi, satış sinyalini belirten sıfır çizgisinin altındadır. ETH fiyatı, fiyatın düşüş eğiliminde olduğunu gösteren EMA’ların altında.

1 saatlik grafikte, kripto fiyatı düşüş eğiliminde. 12 günlük EMA ve 26 günlük EMA, düşüş eğilimi gösteren güneye doğru eğilimlidir. Dün, kripto’nun fiyatı 163 $ ‘a düştü ve yükseliş eğilimini sürdürdü. Fiyat düşüş eğilimi bölgesine düştüğü için boğa 26 günlük EMA’da kısıtlandı.

Bu arada, MACD çizgisi ve sinyal çizgisi, satış sinyalini belirten sıfır çizgisinin altındadır. Ayrıca, kripto’nun fiyatı 12 günlük EMA ve 26 günlük EMA’nın altında. Bu, fiyatın düşüş eğilim bölgesinde olduğunu gösteriyor.

Burada ifade edilen görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz

kriptopara