EOS Analiz 1 Mayıs

01.05.2019
21
A+
A-
EOS Analiz 1 Mayıs

EOS / USD Orta Vadeli Trend: Bullish

     Direnç seviyeleri: 6 $, 7 $, 8 $.
     Destek seviyeleri: 4 $, 3 $, 2 $.

Dün 30 Nisan, EOS fiyatı yükseliş eğilimindeydi. Dün, boğalar 12 günlük EMA’yı ve 26 günlük EMA’yı 5.09 $ ‘dan yüksek seviyeye çıkarmak için kırdı. Boğalar 5,10 $ fiyat seviyesinde direndiler ve fiyat EMA’ları desteklemek için geri çekiliyordu.

Destek seviyesi devam ederse, kripto’nun fiyatı 5.10 ve 5.40 $ direnç seviyelerini yeniden test etmek için yükseliş eğilimine devam edecektir. Öte yandan, eğer fiyat EMA’ların altına çekilir ve düşerse, kripto’nun fiyatı 4.60 dolara düşecektir. Bu arada, stokastik aşırı alım bölgesinde ancak% 80’in üzerinde. Bu, EOS fiyatının güçlü bir yükseliş ivmesi ve alım sinyali olduğunu gösteriyor.

1 saatlik grafikte EOS fiyatı yükseliş eğiliminde idi. 12 günlük EMA ve 26 günlük EMA, fiyatların yükseliş eğilimi bölgesinde olduğunu belirten kuzey yönüne doğru yöneldi. EOS fiyatı düşüyor ve 12 günlük EMA’nın desteğine ulaştı.

12 günlük EMA geçerliyse, kripto’nun fiyatı önceki 5,40 ABD doları ve 6,0 ABD dolarının üstüne çıkacak. EOS fiyatı yazı yazarken olduğu gibi 5.00 dolardan işlem görüyor. Bu arada, stokastik aşırı alım bölgesinde ancak% 60 aralığının altında. Bu, EOS fiyatının düşüş eğiliminde olduğunu ve satış sinyalinin olduğunu gösterir.

Burada ifade edilen görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz

kriptopara