EOS Analiz 13 Mayıs

13.05.2019
62
A+
A-
EOS Analiz 13 Mayıs

EOS / USD Orta Vadeli Eğilim: Düşüş

     Direnç seviyeleri: 6 $, 7 $, 8 $.
     Destek seviyeleri: 4 $, 3 $, 2 $.

Geçen hafta EOS fiyatı bir dizi bağlı hareket içinde idi. Kripto’nun fiyatı, 5.0 $ fiyat seviyesinin altında ve üstünde dalgalanıyordu. 10 Mayıs’ta kripto’nun fiyatı 4.75 dolara düştü ancak boğalar fiyat seviyesini korudu. 12 Mayıs’ta, kripto’nun fiyatı 5.60 $ fiyat seviyesine yükseldi. Kripto’nun fiyatı 12 günlük EMA destek seviyesine düştüğü için boğalar 5.60 $ fiyat seviyesinde direndiler.

Artan yönde, eğer kripto fiyatı EMA’ların üzerinde tutulursa, boğalar 5.60 $ direnç seviyesini tekrar test edecek veya kıracak. Aşağı yönde, ayılar EMA’ları kırarsa, kripto’nun fiyatı 4.90 $ ‘a düşecek. Bu arada, stokastik aşırı satım bölgesinde ancak% 40’ın üzerinde. Bu, EOS fiyatının yükseliş ivmesi ve alım sinyali olduğunu gösteriyor.

1 saatlik grafikte EOS fiyatı yükseliş eğilimindeydi. Kripto’nun fiyatı 5.70 $ fiyat seviyesinde direnç gösteriyor. Boğalar 5.70 $ direnç bölgesini üç kez test etti ve direndi. Üçüncü kez fiyat düştü ve 12 günlük EMA ile 26 günlük EMA’yı düşüş eğilimine soktu.

12 günlük EMA ve 26 günlük EMA, fiyatların yatay bir trendde olduğunu belirten yatay olarak trend gösteriyor. Şifrenin fiyatı 12 günlük EMA ve 26 günlük EMA’nın altında ve üstünde dalgalanıyor. EOS fiyatı yazı yazarken olduğu gibi 5.40 dolardan işlem görüyor. Bu arada, stokastik aşırı alım bölgesinde ancak% 80 aralığının altında. Bu, EOS fiyatının düşüş eğiliminde olduğunu ve satış sinyalinin olduğunu gösterir.

Burada ifade edilen görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz

kriptopara