EOS Coin Analiz 20 Mart

20.03.2019
146
A+
A-
EOS Coin Analiz 20 Mart

EOS / USD Orta Vadeli Trend: Değişen

     Direnç seviyeleri: 6 $, 7 $, 8 $.
     Destek seviyeleri: 3 $, 2 $, 1 $.

Dün, 19 Mart, EOS’nin fiyatı yatay bir seyir izliyordu. Dün, boğalar yükseliş eğilimi bölgesine ulaşmak için 12 günlük EMA’yı ve 26 günlük EMA’yı kırdı, ancak ayılar EMA’ların altına çekildi. EMA’lar aynı zamanda yatay olarak trendde bulunurlar ve bu da fiyatın belirli bir aralıkta hareket ettiğini gösterir.

Artan yönde, eğer boğalar EMA’ların üzerinde kırılırsa ve fiyatın üstünde kalıyorsa, kripto’nun fiyatının 3.90 $ direnç seviyesine düşmesi muhtemeldir. Aşağı yönde, fiyat düşmeye devam ederse, kripto’nun fiyatının 3,70 $ ‘a düşmesi muhtemel. Bu arada, stokastik aşırı alım bölgesinin dışında ancak% 60’ın altında. Bu, EOS fiyatının aşağı yönlü bir momentumda ve satış sinyalinde olduğunu gösterir.

1 saatlik grafikte EOS fiyatı yatay bir seyir izliyordu. 18 Mart’ta, fiyatlar 3.77 $ ‘a düştü. Kripto’nun fiyatı son 48 saatte 3.77 $ fiyat seviyesinin üzerinde.

Kripto’nun fiyatı 12 günlük EMA’nın ve 26 günlük EMA’nın altında. Bu fiyatın düşebileceğini gösteriyor. Ayrıca, stokastik aşırı alım bölgesinin dışında ancak% 20’nin üzerinde. Bu, EOS fiyatının yükseliş ivmesi ve alım sinyali olduğunu gösteriyor.

Burada ifade edilen görüşler ve görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz.

kriptopara