EOS Analiz 27 Mart

27.03.2019
11
A+
A-
EOS Analiz 27 Mart

EOS / USD Orta Vadeli Trend: Bullish

     Direnç seviyeleri: 6 $, 7 $, 8 $.
     Destek seviyeleri: 3 $, 2 $, 1 $.

Dün, 26 Mart’ta EOS’un fiyatı yükseliş eğilimindeydi. Dün, kripto’nun fiyatı, yükseliş 3.80 $ ve 4.00 $ direnç seviyelerini kırdıkça yükseldi. Kripto’nun fiyatı 4.16 dolara yükseldi, ancak 4.07 dolardan kapandı. EOS fiyatı 12 günlük EMA ve 26 günlük EMA’nın üstünde ve bu da fiyatın yükselebileceğini gösteriyor.

Yukarıda, eğer boğalar 4.0 $ fiyat seviyesinin üstünde bir fiyat sürdürürlerse, kripto’nun fiyatı bir önceki 4,50 $ seviyesine tekrar çıkacak. Bu arada, stokastik aşırı alım bölgesinde ancak% 80 aralığının altında. Bu, EOS fiyatının yükseliş ivmesi ve alım sinyali olduğunu gösteriyor.

1 saatlik grafikte EOS fiyatı yükseliş eğilimindeydi. Dün, kripto’nun fiyatı yatay bir seyir izliyordu. Fiyat, 12 günlük EMA ve 26 günlük EMA’nın altında ve üstünde değişiyordu. EMA’lar aynı zamanda yatay bir trend izliyorlardı.

Boğalar, yükseliş eğilimi bölgesine ulaşmak için EMA’ların üzerine çıktıkça fiyatı kontrol altına aldı. Kripto’nun fiyatı bir dizi bağlı hareketi başlatmak için 4.07 $ ‘dan bir fiyata ulaştı ve kapandı. Ayrıca, stokastik aşırı alım bölgesinde ancak% 80’in üzerinde. Bu, EOS fiyatının güçlü bir yükseliş ivmesi ve alım sinyali olduğunu gösteriyor.

Burada ifade edilen görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz.

kriptopara