Bittrexten Yeni İEO Veri Block

27.03.2019
53
A+
A-
Bittrexten Yeni İEO Veri Block

Daha önce ilke ieo coinini yayınlayacağını duyurduktan sonra sıkıntılar sonrası iptal olmuştu.Borsaların icosu diyebileceğimiz bu oluşumda bittrexte geri kalmak istemiyor.İşte yeni bir proje ile ilk ieosunun duyurusunu yaptı.

Proje tanıtımı


VeriBlock ve yeni Prova Kanıtı (“PoP”) fikir birliği protokolü, dünyadaki herhangi bir blok zincirinin Bitcoin benzeri görülmemiş bir termodinamik Çalışma Kanıtı güvenliğini tamamen Dağıtılmış, Güvencesiz, Şeffaf ve Tamamlayıcı olarak devralmasına izin veren ilk ve tek teknolojidir. İzinsiz (“DTTP”) tarzı. 2018 Eylül’den bu yana, 50’den fazla ülkedeki binlerce PoP madencisi Bitcoin’e 6.000.000’den fazla PoP işlemi başarıyla gerçekleştirmiştir;

Son dört yılda VeriBlock projesi, Bittrex CEO’su Bill Shihara, Bloq Kurucu Ortak ve Yönetim Kurulu Başkanı Matthew Roszak, Bloq Kurucu Ortak ve Eski Bitcoin Çekirdek Geliştirici Jeff Garzik, Ethereum ve Decentral Co – dahil olmak üzere stratejik yatırımcıları, ortakları ve danışmanları çekti. Kurucusu Anthony Di Iorio ve Fenbushi Capital Genel Ortağı Bo Shen.
Xenios SEZC, yazılım yönetimi ve fikri mülkiyet lisanslama konularında uzmanlaşmış, yeniliği geliştiren düzenleyici ortamlarda en son teknolojilerin geliştirilmesine odaklanan bir Cayman Adaları Özel Ekonomik Bölge Şirketidir. Xenios SEZC, VeriBlock blockchain projesinin resmi sponsorudur.


Anahtar Özellikler
Bitcoin Seviyesi% 51 Saldırı Koruması: VeriBlock güvenlikli blok zincirler, Bitcoin blockchain üzerindeki işlemlerle aynı şekilde iki harcamaya karşı da aynı güvenceye sahiptir.


Erken Saldırı Tespiti (EAD): VeriBlock güvenli blokajları, çift harcama saldırısı durumunda borsaları, satıcıları ve cüzdanları uyaran işlem güvenliği ölçümleri yayınlar.


Blockchain Tamamen Operasyonel: VeriBlock’ın ana ağı zaten kurulu ve tamamen işlevsel. IEO’dan satın alınan VBK paraları, bir işletim ağında canlı ve ERC-20 yer tutucusu değil, kullanıma hazır.


Çevre Dostu: VeriBlock ile Bitcoin’in enerji tüketimi sınırsız sayıda blokaj sağlamak için yeniden kullanılabilir.

Madeni Para Satışı ve Ekonomisi
Madeni para satışı başlangıç ​​zamanı 02 Nisan 2019 (GMT + 3)


Madeni para satışı bitiş zamanı Bittrex Uluslararası Satış Arzına ulaşıldığında veya 05 Nisan 2019 tarihinde (GMT + 3) belirlenen saatte


Bittrex Uluslararası Satış Arzı ~ 7.000.000 ABD Doları (BTC para başına fiyatı IEO’nun başlamasından sonraki 24 saat içinde BTC’de belirlenir)


Maksimum Para Arzı 2,100,000,000 VBK


İlk Dolaşan Tedarik 283.000.000 VBK


Halka Açık Para Satış Fiyatı ~ 0,10 ABD doları (BTC para başına fiyat, IEO’nun başlamasından sonraki 24 saat içinde BTC’de belirlenir)


Toplam Kamusal Satış Tahsisi 70.000.000 VBK


IEO satışları sona erdikten sonra 05 Nisan 2019’da (GMT + 3) Madeni Para Dağıtımı Gönderimi


Bireysel Kapak 200.000 VBK


Bireysel Minimum Satın Alma Miktarı 100 VBK
Para Birimi BTC Kabul Edildi


Madeni Para Tipi Mainnet Blok Zinciri

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.