ETC Analiz 17 Mart

17.03.2019
14
A+
A-
ETC Analiz 17 Mart

ETC/ USD Uzun Vadeli Eğilim: Değişen

     Direnç seviyeleri: 8 $, 10 $, 12 $
     Destek seviyeleri: 5 $, 3 $, 1 $.

ETC / USD çifti Mart ayında aralıklarla hareket etmektedir. Şifreliğin fiyatı 12 günlük EMA ve 26 günlük EMA’nın altında ve üstünde dalgalanıyor. EMA’lar yatay olarak yönelmekte ve fiyatın bir aralık dahilinde hareket ettiğini göstermektedir. 14 Mart’ta boğalar EMA’ları kırdı ve bir boğa hareketi başlattı.

Yükseliş eğiliminin süresini belirlemek için bir eğilim çizgisi çizilir. Kripto’nun fiyatı, bir dizi daha yüksek ve daha yüksek en düşük seviyeler yapıyor. ETC fiyatı yazı yazılırken 4,50 dolardan işlem görüyor. Fiyat 4.80 $ ve 5.0 $ fiyat seviyelerinde direnç gösterebilir. Artan yönde, eğer boğalar direnç seviyesini kırarsa, kripto’nun fiyatı 5.50 $ ‘a yükselecek.

Öte yandan, eğer fiyat yükseliş eğilimi çizgisini kırarsa ve takip eden şamdan bunun karşısında kapanırsa, yükseliş eğiliminin sonlandırıldığı söylenir. Kripto’nun fiyatı da düşecek. Stokastik aşırı satım bölgesinin dışında ancak% 60 aralığının üstünde, bu da ETC fiyatının yükseliş momentumunda ve alım sinyalinde olduğunu gösteriyor.

Burada ifade edilen görüşler ve görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz.

kriptopara