Gric

17.03.2019
15
A+
A-
Gric

Gıda Üretimini ve Tarım Fiyatlarını Artırma

Gric Coin projesi, tarım endüstrisinde bir ölçüt olacak bir marka yaratmayı, taklit ve gıda sahteciliğini ortadan kaldırmayı, blockchain ile saydamlığı sağlamayı, insanların gerçek hayattaki tarıma yatırım yapmaları için bir araç oluşturmayı ve ödüllerini kazanmayı amaçlamaktadır. yatırımlar. Gıda sahteciliği, bir çeşit gıda dolandırıcılığı, çiftlikten sofraya gıda tedarik zinciri boyunca herhangi bir noktada herhangi bir gıda ürününü bilerek değiştirme, yanlış sunma, yanlış etiketleme, ikame etme veya kurcalama eylemlerini içerir.

Gric Hakkında

Gric Coin Tarımsal Kripto Para Birimi Blockchain Projesi 

Gric kripto para bir Tarım, bir kripto akımı, blockchain ve yatırım projesidir.

Gric Coin projesi, tarım endüstrisinde bir ölçüt olacak bir marka yaratmayı, taklit ve gıda sahteciliğini ortadan kaldırmayı, blockchain ile saydamlığı sağlamayı, insanların gerçek hayattaki tarıma yatırım yapmaları için bir araç oluşturmayı ve ödüllerini kazanmayı amaçlamaktadır. yatırımlar.

Gıda sahteciliği, bir çeşit gıda dolandırıcılığı, çiftlikten sofraya gıda tedarik zinciri boyunca herhangi bir noktada herhangi bir gıda ürününü bilerek değiştirme, yanlış sunma, yanlış etiketleme, ikame etme veya kurcalama eylemlerini içerir.

Gric Coin Projesi Nasıl Çalışır? 

Bir tarım kripto para birimi ve blok zinciri projesi olan Gric Coin Projesi üç ana bölüme ayrılmıştır;

1.  Çiftlik Projesi  Bu, makineleştirilmiş çiftlik ve çiftlik üretimi için işleme endüstrisi için 1000 dönümlük arazi alımını içerir. Çiftlik projesi çiftliğimizi, işleme endüstrimizi ve ürün doğrulama ve doğrulama için kullanılacak blockchain web sitesini içermektedir.

2.  Para Programı Projesi  Bu, www.FarmPartner.ng projemizin yenilenmesini ve ICO tarafından oluşturulan fondan site için uygulamaların oluşturulmasını içerir. Bu projede, yatırımcılar, Afrika kıtasının çeşitli yerlerinde bir dizi çiftlik işletmesinden seçilen FarmPartner web sitemizi ziyaret edecek, çiftlik işletmeciliğinin özel bir maliyeti ve yatırım getirisi ile gelir. Yatırımcılar kendi seçtikleri bir çiftliği seçip Gric Coin’imizle yatırım yapabilirler. Kararlaştırılan sürenin sonunda, yatırımcılara ilk yatırımlarını geri ödeyecek ve yatırım geri dönüşünü kabul edeceklerdir. Gric Coin, FarmPartner web sitesinde kabul edilebilir tek ödeme aracı olacaktır. Bu, madeni paramızın kullanımını büyük ölçüde artıracak ve kıt kaynaklara daha fazla talep yaratacaktır.

3.  Hizmetin Kabul Edilmesi : Bu, Gric Coin proje hizmetimizi benimseyen diğer işletmeleri ve tarım işletmelerinde standart oluşturmak için blok zincir sistemini içerir. Madeni para ve site kullanımının diğer işletmeler tarafından yapılacağına inanıyoruz. 

İco Başlama : 01,12,2018

İco Bitiş : 31,03,2019

Kripto Haber