Wanchai Blockchain ikinci çeyrekte EOS entegre edilecek..

17.03.2019
22
A+
A-
Wanchai Blockchain ikinci çeyrekte EOS entegre edilecek..

Wanchain Blockchain 2019’un İkinci çeyreğinde EOS’A Entegre Edilecek
bloklar arası bir işbirliği platformu olan Wanchain, yakın zamanda EOS platformuyla bütünleşti. Wanchain ekibine göre, proje 2019 Nisan ve Haziran arasında bir zamanlar EOS ile bağlantı tamamlanmış olacak

Sirketin toplum konferansı çağrısı, sirketin başkan yardımcısı Oliver Bitch’in duyuruda bulundu bilgiler açıklandı. Ayrıca, bunun yapılmasının sebebinin, EOS’UN son zamanlarda çok iyi bir performans sergilediğini söyledi.

Wanchain CEO’su ‘ S Jack Lu, son zamanlarda şirketin diğer ağlarla entegrasyonunu tartışını söylemese de, EOS dışında başka bir entegrasyon açıklayamadı.

Onları’a en çok çeken şey, ağın zaten sahip olduğu büyük ekosistemdi; WAN jetonlarını başka bir şirket platformuna entegre etmenin çok ilginç olduğunu düşünüyor.

Wanchain’in küresel pazarlama direktörü Dan Reecer, EOS’UN parlak ve geniş bir dev topluluğuna sahip olduğunu ve bunun en büyüklerinden biri olduğunu onayladı. Bu şekilde, diğer dinamik topluluklarla bağlantılı kurabilecek ve zincirler arası uygulamalarla aynı ekosistemin bir parçası olacaklar.

Wanchain’in Çapraz Uyumluluğu


Wanchain’in operasyonlarının çoğu “diğer bloklara da takas edilebilir” sarılmış ” tokenler yaratmaya odaklanıyor. Ethereum (ETH) ve Bitcoin (BTC) arasındaki köprüler gibi projeler şimşiye kadar yapılmıştır. Şu anda şirket, 40’ını geliştirici olarak çalışan 70 üyesi olan büyük bir şirket döndü.

Firması tarafından yapılan diğer önemli duyuru olmasını Wanchain bugüne kadar yapıyor daha ERC20 belirteçleri desteklemeye başlamak. Bu defa toplamda üç belirteç ekledi. İkisi arasında kararlı paralar, TrueUSD (TUSD) ve USD Coin (USDC) ıdı. Diğer belirteç Temel Dikkat Simgesidir (BAT).

Şirket planı aslında olduğu iddialı. Lu’ya göre, ekosistemlerini “temelde her halk zinciri” ile bütünleştirmek istiyorlar, bu da şirketin nihai amacının temelde kripto ekosistemleri arasındaki nihai Köprüsü olmak olduğu anlamına geliyor.

Wanchain, 2017 yılında İlk Para Tekstilini (ICO) geri aldı. Şirket, 36 milyon ABD doları tutarında para toplanabilirdi. Ayı piyasasına rağmen, CEO konferanslarında şirketin çalışmalarını beş yıl daha sürmek için hala fonlarının bulunduğunu söyledi.

Kripto Haber