ETC Analiz 31 Temmuz

31.07.2019
36
A+
A-
ETC Analiz 31 Temmuz

ETC / USD Orta Vadeli Trend: Düşüş
Direnç Seviyeleri: 9,5 $, 10,0 $
Destek seviyeleri: 7.5 $, 7.0 $, 6.5 $


Ethereum Classic’in fiyatı düşüş eğiliminin düşüş eğilimindeydi. 12 günlük EMA ve 26 günlük fiyatların düştüğünü gösteren güneye doğru yöneliyorlar. 2 Haziran’da, ETC fiyatı 9.5 $ ‘a yükseldi, ancak direndi. Pazar 8.0 $ fiyat seviyesinde düşük bir düzeltme gördü. 8.0 $ seviyesinde, boğalar yukarı yönlü hareketini sürdürdü ve 9.50 $ direnç seviyesini tekrar test etti.


Fiyat hareketinden ETC piyasası 25 Nisan’ın önceki en düşük seviyesine ulaştı. Artan yönde ise, 5.48 $ destek seviyesi devam ederse, kripto’nun fiyatı yükselecek ve EMA’ları yükseliş eğilimi bölgesine ulaşmak üzere kıracak. Aşağı yönde, düşüş eğilimi devam ederse, madeni para 5.0 $ ‘a düşecek


Öte yandan, ETC pazarı günlük stokastikteki aşırı satım bölgesine ancak% 20’nin altına ulaştı. Bu, fiyatın aşağı yönlü bir ivme ve satış sinyali olduğunu gösterir.


ETC/ USD Kısa Vadeli Trend: Değişen
1 saatlik grafikte, ETC fiyatı yatay bir seyir izliyordu. 12 günlük EMA ve 26 günlük EMA yatay olarak meyillidir ve fiyatın yatay yönde olduğunu gösterir. Kripto’nun fiyatı, mevcut piyasa fiyatındaki alıcılar ve satıcılar arasındaki kararsızlığı anlatan Doji ve Spinning üstleri gibi küçük gövdeli şamdanlarla karakterize edilir. Öte yandan, piyasa günlük stokastikte aşırı satım bölgesinde ancak% 20’nin üzerinde. Bu, fiyatın yükseliş momenti ve alım sinyali olduğunu gösteriyor.

Burada ifade edilen görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz

kriptopara