ETC Analiz 22 Ocak

22.01.2019
39
A+
A-
ETC Analiz 22 Ocak

ETC / USD Orta Vadeli Trend: Değişen

    Arz seviyeleri: 4.8 $, 5 $, 5.2 $
    Talep seviyeleri: 4 $, 3.8 $, 3.6 $

ETC / USD piyasası, bu haftanın ticari aktivitelerinin şu anki yazma zamanına kadar başlamasından bu yana, 4,4 dolar civarında bir aralıkta hareket etmektedir. Geçtiğimiz hafta, kripto pazarı, 4,6 ila 4,4 dolar arasındaki belirli bölgelerdeki menzil hareketlerini sürdürdü.

Bu haftanın menzil bölgeleri 4.6 ile 4.2 $ arasında değişiyor. 50 günlük SMA göstergesi Bollinger Middle Band üzerinde sıkıca şu anki 4.4 $ değerindeki aralığa yakın bir yerde bulunuyor. Stokastik Osilatörler şimdi 20 civarında konsolide ediyorlar.

Ethereum Classic ticaretinde ABD dolarına karşı yassı bir pazar olması nedeniyle, göstergeler hala bu kripto ticaretindeki itici güçle ayılar yapmadıklarını gösteriyor. Eğer güçlü bir düşüş mum çubuğu oluşmuyorsa, ETC / USD pazarında hala yüksek seviyelerden daha düşük seviyelerin olması bekleniyor.


VB / USD Kısa Vadeli Trend: Değişen

Kısa vadede ETC / USD pazarı, şu anki aralık hareketlerini 4,4 $ ve 4,3 $ fiyat seviyelerinde tuttu. Dün, kripto biraz 4.4 $ üst düzey bölge boyunca mükemmel bir mesafe hareket modu tuttu.

50 günlük SMA ve Bollinger Orta Grubu, birincisi ikincisinin üzerinde bulunduğundan, şimdi aralık içinde yer alıyor. Stokastik Osilatörler şimdi etrafındaki konsolidasyon hareketine yol açabilecek olan 60 aralığında birleşmeye çalışıyorlar.

Bugün erken saatlerde, piyasa 4.3 $ ‘lık düşük menzil bölgesini test etmek için aşağı doğru itildi ve bu noktanın, tüccarların bu kripto piyasasında işlem yaparken dikkat etmeleri gereken kritik bir nokta olduğunu gösteriyor.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.