İsviçre’li Falcon Private Bank Kripto Cüzdan

22.01.2019
94
A+
A-
İsviçre’li Falcon Private Bank Kripto Cüzdan

Zürih merkezli bir banka olan Falcon Private Bank, 21 Ocak 2019 tarihli bir basın açıklamasına göre, bireylerin ve kurumsal yatırımcıların kripto ürünlerini fiat parayla sorunsuz bir şekilde saklamalarını veya değiştirmelerini kolaylaştırmayı amaçlayan kripto para birimi cüzdanının piyasaya sürüldüğünü duyurdu.

Falcon Özel Bankası Bitcoin Ateşini Yakaladı

Cüzdanın piyasaya sürülmesiyle, hem bireysel müşteriler hem de kurumsal yatırımcılar artık desteklenen kripto para birimlerini fiili para karşılığında gerçek zamanlı olarak depolayabilir veya değiştirebilir.


Falcon Ayrılmış Cüzdanlar Sadece Kurulanları Destekler

Falcon, kripto para birimi cüzdanının şu anda yalnızca bitcoin (BTC), ethereum (ETH), litecoin (LTC) ve bitcoin Cash (BCH) dahil olmak üzere yalnızca oluşturulmuş dijital varlıkları desteklediğini açıkça belirtmiş olsa da, hareket, hem İsviçre’nin hem de kriptopara endüstrisi için büyük bir gelişme.

Falcon Private Bank, gelişen dijital varlıklar sınıfıyla geleneksel finans ile başarıyla evlenerek övünen doğalarına rağmen bitcoin ve altcoins’i tamamen bankacılığa dönüştürüyor.

İlginç bir şekilde, banka şu anda tüm portföy beyanlarında ve vergi beyannamelerinde desteklenen kriptoları içerdiğini ima etti.

kriptopara