IBM Blockchain Accelerator Programı

22.01.2019
90
A+
A-
IBM Blockchain Accelerator Programı

IBM Blockchain Accelerator programı, Blockchain teknolojisi ile kurumsal borç piyasasının bir bölümünü iyileştirmek için uğraşırken onlara katılmak için Securitize’i seçti.

Blockchain teknolojisi ile çalışan bir varlık ve güvenlik belirteci ihracı platformu olan Securitize, IBM’in büyük kurumsal borç piyasasını yönetmesine yardımcı olmayı umuyor. Borç şu anda 82 trilyon dolar seviyesinde.

IBM ayrıca programa katılmak için birkaç kişi daha seçti. IBM Blockchain Ventures şirketinin genel müdürü David Post’a göre, seçim çeşitli platformlarda gösterilen vaadi temel alınarak yapıldı.


Hızlandırıcı Programın Avantajları

İyimser konuşan Carlos Domingo – Securitize’in kurucusu ve CEO’su,

    “Borç vermek ve yönetmek gibi karmaşık ve pahalı bir şey almak ve bunu blok zincirine taşımak mantıklı geliyor. Akıllı sözleşmeler sadece bunu yapmak için inşa edilmiştir. Platform ve protokol çözümümüz bugün var olandan daha iyi ve finansal piyasaların modernizasyonunda bir başka adım. ”

Yeni platformun mevcut yöntemlerden çok daha uygulanabilir ve etkili olması beklenmektedir, çünkü zaman ve maliyet açısından daha etkilidir.

Menkul kıymetler, sonunda tüm finans endüstrisi tarafından benimsenecek borç yapıları için daha modern bir çözüm sağlamak için otomasyon kullanma planlarını güvenceye alın. Ayrıca, gelişmiş bir operasyonel model olmasına rağmen, şeffaflığından ödün vermeden kullanımı ve yönetimi de çok kolay olması beklenmektedir.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.