ETC Analiz 17 Nisan

17.04.2019
18
A+
A-
ETC Analiz 17 Nisan

ETC / USD Orta Vadeli Trend: Değişen

     Tedarik seviyeleri: 7 $, 7.50 $, 8 $
     Talep seviyeleri: 5.50 $, 5 $, 4.50 $

ETC / USD piyasa eğilimi, zaman içinde belirli aralıktaki noktalar çevresinde bir dizi fiyat fiyat hareketinden etkilenmiştir. 6,50 ile 6 dolar arasındaki piyasa seviyelerinin çiftin menzil noktası olması gerekiyor.

14 Nisan’da, son 4 saatlik şamdan, piyasanın yukarı doğru yolculuğunu ifade etti, ancak boğaların üst sıra işaretini aşma momentumu yok. Tüm Bollinger Bantları, biraz üzerinde bulunan 50 günlük SMA hariç, menzil bölgelerinin etrafında görsel olarak uzanmaktadır. Stokastik Osilatörler şimdi 40 ve 20 aralıkları içinde geçti.

Bir dereceye kadar, bu kripto ticareti düşme kuvveti altında olmuştur. Boğaların piyasada geri dönüş yolunu 5.50 dolar civarında bulması gerekebilir ya da 50 günlük SMA göstergesinden ayrılmaya devam etmesi daha iyi olabilir.

ETC / USD pazarının kısa vadeli çalışması, günümüzde önemli ölçüde değişken fiyat hareketlerini içermektedir. Kripto, 6,20 dolarlık işaretin çok altına düşmeye başladı. Yine de, yazı sırasında olduğu gibi sıkıca gezdirmeye devam ediyor.

Dün kripto, hem Bollinger Orta Bant’ın hem de 50 günlük SMA’nın üzerindeki yüksek bir fiyat noktasından altlarındaki düşük bir noktaya düştüğü için görünümünde daha fazla düşüş yaşadı. Şu anda, piyasa 6,20 $ işaretinin etrafında seyrediyor. Bollinger Üst Bandı ve 50 günlük SMA, söz konusu fiyat noktasının biraz üzerinde yer almaktadır. Stokastik Osilatörler şimdi görünüşe göre 80 civarında konsolide oluyorlar.

Burada ifade edilen görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz

kriptopara