ETH Analiz 5 Nisan

05.04.2019
10
A+
A-
ETH Analiz 5 Nisan

ETH / USD Orta Vadeli Trend: Bullish

     Direnç Seviyeleri: 240 $, 250 $, 260 $
     Destek Seviyeleri: 150 $, 140 $, 130 $

Dün, 4 Nisan, Ethereum’un fiyatı düşüş eğilimindeydi. Dün, ayılar, 156.30 $ fiyat seviyesinden düşük seviyeye ulaşmak için 12 günlük EMA ve 26 günlük EMA’yı kırdı. Bu, direncin 175 $ fiyat seviyesindeki etkisiydi. Ethereum fiyatı şimdi EMA’nın üzerinde ve bu fiyatın yükselebileceğini gösteriyor.

Bugün, boğalar, yükseliş eğilimi bölgesine ulaşmak için 26 günlük EMA’yı ve 12 günlük EMA’yı kırdı. ETH fiyatı şu anda yazı yazarken 164.66 $ seviyesinde işlem görüyor. Aşağı yönde, fiyat düşmeye devam ederse, bir önceki düşük seviyeye 145 $ ‘a dönecek. Başta, eğer boğalar EMA’ların üzerine çıkarsa, kripto’nun fiyatı 175 $ direnç seviyesini tekrar gözden geçirir. Bu arada, MACD çizgisi ve sinyal çizgisi, alım sinyalini gösteren sıfır çizgisinin üzerindedir. ETH fiyatı, fiyatın yükseliş eğilimi bölgesinde olduğunu belirten EMA’ların üzerinde.

1 saatlik grafikte, kripto fiyatı yükseliş eğiliminde. 3 Nisan’da, ayılar 12 günlük EMA’yı ve 26 günlük EMA’yı kırdı ve düşüş eğilimi bölgesine düştü. Kripto’nun fiyatı, boğalar EMA’ların üstünde kırılırken EMA’ların altında işlem görüyor.

Başta, eğer boğalar EMA’ların üstüne çıkarlarsa boğalar boğa eğilimine devam edecektir. Bu arada, MACD çizgisi ve sinyal çizgisi, satış sinyalini belirten sıfır çizgisinin altındadır. Ayrıca, kripto’nun fiyatı 12 günlük EMA’nın üzerinde ve 26 günlük EMA’nın üzerinde. Bu fiyatın yükseliş eğilimi bölgesinde olduğunu gösteriyor.

Burada ifade edilen görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.