ETH Analiz 15 Mart

15.03.2019
14
A+
A-
ETH Analiz 15 Mart

ETH / USD Orta Vadeli Trend: Düşüş

     Direnç Seviyeleri: 240 $, 250 $, 260 $
     Destek Seviyeleri: 140 $, 130 $, 120 $

Dün 14 Mart’ta Ethereum’un fiyatı düşüş eğilimindeydi. Dün, düşüş eğiliminin süresini belirlemek için bir düşüş trendi çizgisi çizildi. Trend çizgisi aracının varsayımı, fiyat trend çizgisinin üstüne çıkarsa ve aşağıdaki mum ise bunun karşısında kapanırsa; o zaman mevcut eğilimin sonlandırıldığını varsayabiliriz.

Grafikte, yükseliş gösteren bir mum çubuğu trend çizgisini kırdı ve bir başkası onun üstünü kapattı. Ethereum’un fiyatı yükseliş eğiliminde ve kripto’nun fiyatı 140 $ ‘lık fiyat seviyesini yükseltir. Bu arada, MACD çizgisi ve sinyal çizgisi, satış sinyalini belirten sıfır çizgisinin altındadır. ETH fiyatı, fiyatın yükseliş eğilimi bölgesinde olduğunu belirten EMA’ların üstünde.

1 saatlik grafikte, kripto fiyatı yatay bir trend bölgesinde yer aldı. Dün, kripto fiyatı 12 günlük EMA ve 26 günlük EMA’nın altında ve üstünde değişiyordu. Bugün, kripto’nun fiyatı 132.73 doların üstüne çıktığında boğalar EMA’ları kırdı, ancak ayılar aşağı doğru bir düzeltme yaptı.

Bu arada, MACD çizgisi ve sinyal çizgisi, alım sinyalini gösteren sıfır çizgisinin üzerindedir. Ayrıca, kripto’nun fiyatı 12 günlük EMA’nın üzerinde ve 26 günlük EMA’nın üzerinde. Bu fiyatın yükseliş eğilimi bölgesinde olduğunu gösteriyor.

Burada ifade edilen görüşler ve görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.