ETH Analiz 22 Şubat

22.02.2019
27
A+
A-
ETH Analiz 22 Şubat

ETH / USD Orta Vadeli Trend: Bullish

     Direnç Seviyeleri: 240 $, 250 $, 260 $
     Destek Seviyeleri: 140 $, 130 $, 120 $

21 Şubat dün, Ethereum’un fiyatı yatay bir seyir izliyordu. 12 günlük EMA’nın üzerinde fakat şimdi 26 günlük EMA’nın üzerinde değişiyordu. Dün, kripto’nun fiyatı 150 dolarlık direnç seviyesini test etti ve fiyat 12 günlük EMA’nın altına düştü. ETH fiyatı, fiyatın tekrar yükselmesi muhtemel olduğunu belirten EMA’ların üzerindedir. Boğalar, 150 $ direnç seviyesini test etmek için başka bir girişimde bulunuyorlar.

Artan yönde, kripto fiyatı EMA’ların üzerinde devam ederse, boğalar 150 $ fiyat seviyesini aştığında kripto fiyatı artacaktır. ETH fiyatının önceki 160 $ fiyat seviyesine ulaşması bekleniyor. Bu arada, MACD çizgisi ve sinyal çizgisi, alım sinyalini gösteren sıfır çizgisinin üzerindedir. Ayrıca, kripto’nun fiyatı 12 günlük EMA’nın ve 26 günlük EMA’nın üzerinde. Bu da fiyatın yükselebileceğini gösteriyor.

1 saatlik grafikte, kripto fiyatı düşüş eğiliminde. Dün, Ethereum’un fiyatı düşüş eğilim bölgesinde idi çünkü kripto 150 $ fiyat seviyesindeki direncin bir sonucu olarak düştü. Bugün ETH fiyatı yükseliş eğilimi bölgesine döndü.

Kripto’nun fiyatı EMA’ların üzerine çıkarken, ayılar hala 150 $ fiyat seviyesini koruyorlardı.
Bu arada, MACD çizgisi ve sinyali, satış sinyalini gösteren sıfır çizgisinin altında. Ayrıca, kripto’nun fiyatı, fiyatın yükselebileceğini belirten EMA’ların üzerindedir.

Burada ifade edilen görüşler ve görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.