ETH Analiz 26 Şubat

26.02.2019
55
A+
A-
ETH Analiz 26 Şubat

ETH / USD Orta Vadeli Trend: Değişen

    Direnç Seviyeleri: 240 $, 250 $, 260 $
    Destek Seviyeleri: 140 $, 130 $, 120 $

25 Şubat dün, Ethereum’un fiyatı yatay bir seyir izliyordu. Kripto’nun fiyatı 135.20 Doların en düşük seviyesine düştü ve bir dizi bağlı hareket başlattı. Bugün, kripto fiyatı hala sınırlı bir hareket seviyesinde. ETH fiyatı yazı yazılırken 141,24 dolardan işlem görüyor. Kripto’nun fiyatı değişmeye devam ederse, fiyat bir fiyat dağılımı veya fiyat dağılımı için yol gösterir.

ETH fiyatının fiyatında bir düşüş varsa, kripto’nun fiyatı 100 doların üstünde veya 120 doların üstünde olacak. Artan yönde, ETH fiyatında bir fiyat kesintisi olursa, boğalar EMA’ların üstüne çıkacak ve fiyat yükseliş eğiliminde olacaktır. Tüccarlar, yükseliş eğilimi beklentisiyle uzun alımlar başlatma fırsatını değerlendirmelidir. Bu arada, MACD çizgisi ve sinyal çizgisi, satış sinyalini belirten sıfır çizgisinin altındadır. Ayrıca, kripto’nun fiyatı 12 günlük EMA’nın ve 26 günlük EMA’nın altında. Bu da fiyatın düşeceğini gösteriyor.

1 saatlik grafikte, kripto fiyatı yatay bir trend bölgesinde yer alıyor. ETH fiyatı hala 12 günlük EMA ve 26 günlük EMA’nın altında bir aralıkta hareket halinde. Dün, boğalar EMA’ların üzerine çıkmaya çalıştı ama direndi; fiyat düşüş eğilimine düştü.

Bugün aralık bağlı hareketi devam ediyor. Bu arada, MACD çizgisi ve sinyali, satış sinyalini gösteren sıfır çizgisinin altında. Ayrıca, kripto’nun fiyatı 12 günlük EMA’nın ve 26 günlük EMA’nın altında. Bu da fiyatın düşebileceğini gösteriyor.

Burada ifade edilen görüşler ve görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz.

kriptopara