Ethereum ETH Analiz 21 Mart

21.03.2020
30
A+
A-
Ethereum ETH Analiz 21 Mart

ETH kripto para, Bitcoin’in son 6000 $ üzerindeki fiyat artışına yanıt verdi
    Para birimi direnci 150 $ ‘dan test etti; düzeltme 148 dolara götürdü.
    Bozukluk, bu kez bir boğa koşusu için volatilitenin hayati bir rol oynaması muhtemel iken, boğa boğa teknik göstergeleri tutuyor.
    Ethereum dünden beri yükselen bir model ve madalyonun trendinin altında 200 günlük EMA hattı oluşturdu.

Ethereum geçtiğimiz günlerde yükseliş çağrısını BTC’nin fiyat rallisi ile yankılandı. Özellikle, madeni para son birkaç gündür zayıf bir şekilde toparlanıyor, ancak dün yükseliş ivmesinin ETH’nin fiyatı konusunda proaktif olduğu dün.

Yaklaşık bir hafta önce, fiyat 100 $ ‘ın altına düşerek 95 $ seviyesine yaklaşmıştı. Oradan, madeni para, son birkaç gün içinde 95 $ ‘dan 130 $’ ın üzerine çıktığı için, yukarı yönlü bir ticarete yol açtı.


Ethereum Fiyat Analizi:

Dün ETH 118,79 dolardan açıldı ve birkaç saat boyunca aynı aralıkta kaldı. İlk ve kademeli bir yükseliş, madeni parayı $ 18: 00 UTC’de 140 $ ‘ın üzerine çıkardı ve burada sikke gün kapanana kadar konsolide oldu.

Son birkaç saat içinde para birimi keskin bir artış gösterdi. Madeni para orada direnç bulmak için 151 doların üzerine çıktı. Birkaç düzeltmeden sonra, Ethereum’un fiyatı 09:14:29 UTC’de 148 $ ‘a ulaştı.


Ethereum Haberleri


RSI ve MACD şu anda tamamen yükseliş bölgesinde. ETH fiyatının EMA hattının çok üstünde olması, mevcut olumlu yaklaşımını göstermektedir. Eğer yükseliş eğilimi bozulmadan kalırsa, madalyonun birkaç daha yüksek seviyeye çıkması muhtemeldir.

Buna ek olarak, hareketli ortalamalar söz konusu olduğunda Ethereum bir yükseliş tablosu tutuyor. Bu arada, açılan Bollinger bantları daha fazla volatilite olasılığını gösterir.

Burada ifade edilen görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz

kriptopara