Ethereum ETH Analiz 27 Temmuz

27.07.2020
20
A+
A-
Ethereum ETH Analiz 27 Temmuz

Son birkaç gündür Ethereum patladı,% 15.79’luk bir artış eğilimi yukarı yönlü hareket etti ve oynaklık yavaş yavaş kripto para piyasasına geri döndü.

Dünyanın piyasadaki en büyük ikinci kripto para birimi şu anda 322.64 $ ‘dan işlem görüyor.

Şu an acı bir direniş noktasıyla karşı karşıya olmasına rağmen, Mart ayındaki kapitülasyonun düşük seviyesi 109,28 $ ‘dan% 155,92 oranında iyileşti.

Şubat ayının en yüksek seviyesi 285,57 dolar, aradaki iki girişimi takiben reddedildi. Ayrıca, Mayıs 2019’da, bir sonraki patlamadan önce Haziran ayında 365 dolar olan direnç seviyesiydi.

Önümüzdeki haftalarda Ethereum bu seviyenin üzerine çıkabiliyorsa, 2018 ayı pazarından bu yana nadir görülen çok beklenen bir ‘altcoin sezonu’ için katalizör olabilir.

Yatırımcılar ve yatırımcılar Ethereum, XRP ve hatta Tezos gibi daha spekülatif bahisleri tercih ettikçe, bir altcoin sezonu Bitcoin hakimiyetinin ekosistemin geri kalanına düştüğünü görecekti.

İyimser tahminler 501,42 $ ‘a kadar uzayabilecek bir ralliyi öngörmesine rağmen, yukarı yönlü fiyat hedefleri 300 $ ve 366 $ olarak ortaya çıkmaya başlayacaktı.

Ethereum kısa vadede neredeyse kesinlikle boğa olsa da, makro bir perspektiften, 2018’in başındaki tüm zamanların en yüksek seviyesinden bu yana art arda dört düşük düşükle vurulduktan sonra umutsuzca daha düşük bir yüksek oluşturması gerekiyor.

Buradan bir başka ret ve daha düşük düşük, fiyatın başlangıçta 214.67 $ ‘a kadar düştüğünü gösteren aşağı yönlü bir düzeltme olduğunu gösterecektir.

Burada ifade edilen görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz

kriptopara