Ethereum Analiz 28 Mart

28.03.2019
19
A+
A-
Ethereum Analiz 28 Mart

ETH / USD Orta Vadeli Trend: Bullish

     Direnç Seviyeleri: 240 $, 250 $, 260 $
     Destek Seviyeleri: 140 $, 130 $, 120 $

Dün, 27 Mart’ta, Ethereum’un fiyatı yükseliş eğilimindeydi. Kripto’nun fiyatı, boğaların 142 $ direnç seviyesine direnç göstermesinden sonraki altı gün içinde düşüş eğilimi bölgesinde idi. Dün, fiyat yükseliş eğilimi bölgesine ulaştığında boğalar 12 günlük EMA’yı ve 26 günlük EMA’yı kırdı. Boğalar 142 $ direnç seviyesini tekrar test etti ve direndi. Ethereum’un fiyatı son zamanlarda yükseliyor.

Dezavantajı, fiyat EMA’ların altına çekilir ve altına düşerse, kripto’nun fiyatı düşüş eğilimine devam edecektir. Artan yönde, eğer fiyat EMA’ların desteğine geri çekilirse, boğalar yükseliş eğilimine devam edecektir. Bu arada, MACD çizgisi ve sinyal çizgisi, alım sinyalini gösteren sıfır çizgisinin üzerindedir. ETH fiyatı, fiyatın yükseliş eğilimi bölgesinde olduğunu belirten EMA’ların üzerinde.

1 saatlik grafikte, kripto fiyatı yükseliş eğiliminde. ETH fiyatı yükseliş eğiliminde. 12 günlük EMA ve 26 günlük EMA kuzeye doğru yöneliyor. Dün, boğalar 142 $ direnç seviyesini test etti ve fiyat son zamanların en yüksek seviyesine geriledi.

Fiyat geri çekiliyor ve 12 günlük EMA’yı kırdı ve 26 günlük EMA’ya yaklaşıyor. Ayılar EMA’ların altına düşerse kripto’nun fiyatı düşüş eğilimine devam edecektir. Bu arada, MACD çizgisi ve sinyal çizgisi, alım sinyalini gösteren sıfır çizgisinin üzerindedir. Ayrıca, kripto’nun fiyatı 12 günlük EMA’nın ve 26 günlük EMA’nın üzerinde ve bu da fiyatın yükseliş eğilimi bölgesinde olduğunu gösteriyor.

Burada ifade edilen görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz.

kriptopara