Ethereum Analiz 10 Nisan

10.04.2019
15
A+
A-
Ethereum Analiz 10 Nisan

ETH / USD Orta Vadeli Trend: Bullish

     Direnç Seviyeleri: 240 $, 250 $, 260 $
     Destek Seviyeleri: 150 $, 140 $, 130 $

Dün, 9 Nisan, Ethereum’un fiyatı yükseliş eğilimindeydi. 8 Nisan’da, boğalar 182.21 $ ‘a yükseldi ancak daha fazla ilerleyemedi. Kripto’nun fiyatı 184 $ fiyat seviyesinde direnç gösteriyor. Boğalar 184 $ direnç seviyesini her test ettiğinde, kripto fiyatı, başka bir yükseliş eğilimine devam etmek için 12 günlük EMA’nın desteğine düşecek. Bugün, boğalar direnç seviyesinde başka bir girişimde bulunuyorlar.

Yukarıda, eğer kripto’nun fiyatı EMA’ların üstünde tutulursa, boğalar 184 $ direnç seviyesini kıracak ve önceki 200 $ yüksek seviyesine ulaşacak. Aşağı yönde, eğer fiyat EMA’ların altına düşerse, kripto’nun fiyatı düşecektir. Bu arada, MACD çizgisi ve sinyal çizgisi, alım sinyalini gösteren sıfır çizgisinin üzerindedir. ETH fiyatı, fiyatın yükseliş eğilimi bölgesinde olduğunu belirten EMA’ların üzerinde.

1 saatlik grafikte, kripto fiyatı yükseliş eğiliminde. 8 Nisan’da, ayılar düşüş eğilimine ulaşmak için 12 günlük EMA ve 26 günlük EMA’nın altında kırıldı. Kripto’nun fiyatı yatay olarak 178 $ fiyat seviyesinde işlem görüyor.

Bugün, boğa eğilimi devam etmek için boğalar EMA’ların üzerinde yükseldi. Eğer boğalar 184 $ direnç seviyesini geçerse, ETH fiyatı 200 $ fiyat seviyesine yükselecek. Bu arada, MACD çizgisi ve sinyal çizgisi, alım sinyalini gösteren sıfır çizgisinin üzerindedir. Ayrıca, kripto’nun fiyatı 12 günlük EMA’nın üzerinde ve 26 günlük EMA’nın üzerinde. Bu fiyatın yükseliş eğilimi bölgesinde olduğunu gösteriyor.

Burada ifade edilen görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz

kriptopara