VeChain (VET) Çin’deki Gıda İthalatına Blockchain Çözümleri Sunmak için DNV GL ve Norveç ile İşbirliği Yapıyor

10.04.2019
34
A+
A-
VeChain (VET) Çin’deki Gıda İthalatına Blockchain Çözümleri Sunmak için DNV GL ve Norveç ile İşbirliği Yapıyor

VeChain, Norveç ve diğer Kuzey Avrupa ülkelerinden Çin’e gönderilen yüksek kaliteli ürünleri doğrulamak için güvenilir bir platform oluşturmak için DNV GL ve Norveç ile stratejik bir ortaklık duyurdu.

Haftanın başlarında Orta yapılan duyuru üç şirket deniz ürünleri gibi yüksek kaliteli ürünler yardımcı olacaktır , ev mobilyası, gıdatakviyeleri güvenle Çin pazarına ulaşmak. VeChain tarafından sağlanan Blockchain teknolojisi, tüketicilerin deniz ürünlerinin denizden plakalarına yolculuğunu görmeleri için şeffaf bir yol sağlayan güvenilir ve merkezi olmayan bir teknolojidir.

Çin pazarına giren gıdaların mevcut ithalatı, endüstriye büyük bir meydan okuma sağlayan güvenlik endişeleriyle karşı karşıyadır. Gıdaların işlenmesi sırasında doğrulama, doğrulama ve güvenlik prosedürleri, mevcut dijital çağda bile genellikle karmaşık bir meseledir. Sorunun çözümü, güvenilir, şeffaf, güvenli ve değişmez bir platform aracılığıyla blockchain teknolojileri tarafından sağlanmaktadır. Platform, üçüncü şahıslar tarafından onaylanan veri toplama ile gıda ürünlerinin işlenmesinde izlenebilir bir yol sunacak.

DNVL GL, Blockchain girişlerine izin veren ve blockchain için bir oracle sağlamak için verileri güvenli bir şekilde toplayan my Story uygulamasını yayınladı. My Story ayrıca, ortaklıktaki üç şirketin Norveç somonunun ve diğer deniz ürünlerinin doğrulanmasını başlatmasını sağlayacaktır. Uygulamanın ambalaj tamamlanana kadar yakalandı zaman balık hareketini kaydeder. Blockchain üzerinde kaydedilen ve doğrulanan bu verilerle, tüketiciler doğrulama sürecini onaylamak için güvenilir bir platforma sahiptir.

Bir kez Çin’e sevk, bir kutu içinde Norveç tüketicilerin deniz ürünleri satın alabilirsiniz bir online alışveriş platformu yarattı. Diğer gönderiler restoranlar doğrudan yapılacaktır. Platform, my Story ve bir kutudaki Norveç, gelecek için yeni özellikler ve işlevler için çalışıyor. Şirket, taze gıda satan ve tüketicilerine en iyi güvenlik standartlarını sağlama ve beyaz eldiven hizmeti sunma konusunda uzmanlaşmıştır. Şirket Norveç merkezli ve tüm üretmek yakalandı, üretilen, paketlenmiş ve ülkeden taşınır.

VeChain Thor my Story uygulamasını entegre etmek

VeChain ve DNV GL’NİN hedefleri, tüketicilere ürünün yolculuğunu kontrol etmek için şeffaf ve güvenilir bir platform sunmaya yöneliktir. Tüketiciler, kodu taramak ve gıda ürünlerinin işlenmesiyle ilgili tüm bilgileri ortaya çıkarmak için VeChain Thor Blockchain destekli platformu kullanabilirler. Her ürünün benzersiz kimliği göz önüne alındığında, tüketiciler doğrulamayı kolayca kontrol edebilir.

DNV GL ve VeChain arasındaki ortaklık, markaların ürünlerinin ömrünü paylaşmalarına ve tüketicilerin bir ürünün kökenini ve yaşam döngüsünü şeffaf bir şekilde görmelerine olanak tanır.

VeChain Blockchain, blockchain’e kaydedilen tüm ürün verileri için kalıcı ve değişmez bir kayıt sunacak. Platformun verileri kaydedildikten sonra değiştirilemez, bu da ürünlerin doğrulanması ve doğrulanması ileride başvurmak üzere sonsuza kadar kalır. Kaydedilen veriler, ürün kalitesi, özgünlük, köken, işçi hakları, hayvan refahı ve ekolojik ayak izi içerir.

Buna rağmen, platform, faaliyetleri, süreçleri ve Ürünün Bilgi çıktısını kontrol ederek doğrulayıcıları ve veri yakalama sürecini denetleyecektir. Gıda ithalat endüstrisi, mevcut sistemlerle olan güvenden muzdariptir, bu nedenle bu sistemin DNV GL, Norveç tarafından bir kutuda ve Vechain’de geliştirilmesi.

Kripto Haber