”EY” Alman Blockchain Firmalarının Ortaklığını Yönetecek

18.07.2019
10
A+
A-
”EY” Alman Blockchain Firmalarının Ortaklığını Yönetecek

Alman blok zinciri firmaları, bir blok zincir takip platformu üzerinde etkili bir şekilde işbirliği yapıyorlar, yerel haber kuruluşu Tiroler Tageszeitung, 16 Temmuz’da bir araya gelerek, Almanya ve Avusturya’dan bir dizi firmanın, maliyet ve kaynak tüketimini azaltırken navlun belgesinin dijitalleştirileceğini görecek olan devrimci platform için bir araya geldiğini bildirdi ve sahteciliğe karşı koruma.

Tamamen Yeni Bir Proje
Raporda lojistik firması LKW Walter, GS1 Avusturya ve EDITEL Austria bağlı kuruluşu Bundesvereinigung Logistik Osterreich, Deutsche Bahn bağlı kuruluşu DB Schenker ve benzer şekilde WU Viyana projeye aktif olarak dahil edildi.

Ayrıca projenin yönetiminde yer alan, inisiyatifi ele alan büyük dört denetim firması olan Ernst & Young’dur. Yeni izleme platformu, ilgili navlun belgelerinin artık manuel olmadığından emin olmak için tasarlandı, ancak sahte ve standart dışı projelerin engellenmesini sağlarken blok zincirinde dijitalleştirildi, şeffaflık ve hesap verebilirlik sağlandı.

Proje, en iyi kabul gören standartlara uyacak şekilde, elektronik konsinye notu, e-CMR için uluslararası standarttaki temel kurallara ve düzenlemelere kesinlikle uyacaktır.

Tüm sürecin dijitalleşmesi onu daha hızlı, daha kolay ve daha ucuz hale getirecek. Yeni şehirler, platformun her yıl 75 milyon işlemi otomatikleştireceğini ve yılda yaklaşık 12 milyon kağıt tasarrufu sağlayacağını tahmin ediyor.

Blockchain Teknolojisinin Çok Yönlü Yapısı
En son gelişme üzerine yorum yapan Almanca konuşan EY Blockchain uzmanlık merkezi Michael Schramm, şunları söyledi:

“Blockchain, teknolojiyi sonuna kadar araştırırsanız, tüm endüstriler, özellikle taşımacılık ve lojistik gibi birçok standardize süreçleri olanlar için büyük bir potansiyele sahip.”

Rapor ayrıca, tüm sürecin analizinin ve pilot aşamasının yılın ikinci bölümünde başlayacağını ve 2019 yılının sonuna kadar süreceğini de ortaya koyuyor. Sürecin başarılı bir şekilde piyasaya sürülmesinden sonra gelecek yıl ticari hale gelmesi planlanıyor. pilot.

İzleme yazılımı cryptocurrency topluluğundaki yeni bir Phenom değildir, Bitcoin Değişim Rehberi, insanların bitcoin getirilerini ve bilançolarını açıklamayı reddetme oranları ile birlikte, IRS’nin gerçekleri açığa çıkarmaya yardımcı olacak bir izleme cihazını dağıtmalarının açıkça ortaya çıktığını bildirdi. Her kullanıcının bitcoin işlemi.

İzleme cihazı ile, ajans, Bitcoin yatırımcılarının maskesini kaldırmak ve atasözü kripto turtasına parmaklarını batırmak amacıyla Bitcoin işlemlerini izleyebilecek, görselleştirebilecek ve analiz edebilecektir.

Yıllar geçtikçe, kripto para birimi girişimciler vergi mükellefleri ile yollarına devam etmekte ve herhangi bir engel olmadan, uzaklaşmaktadırlar. Ancak, yeni mantık ve teknolojiyle, vergi idarecisi şimdi şifreleme yatırımcılarından ve yatırımcılarından haklarını talep etmek için tam donanımlıdır.

Almanya, Avrupa’da blok zincirleme güç santrallerinden biridir, ancak ülkedeki kripto-eğimli suç oranı ile, yavaş yavaş gagalama düzeninden düşmekle birlikte, ülkedeki suçlulara yapılan son baskı, onlara bira seven ülkeye umut veriyor bir kere daha.

Kripto Haber