Finafex (PreICO)

13.02.2019
37
A+
A-
Finafex (PreICO)

Sorunsuz ve Güvenli

Finafex, Capital Investment Bank Ltd (CIBL) – Labuan Offshore Finansal Hizmetler Kurumu (LOFSA) kapsamında lisansı verilen bir Yatırım Bankası’nın kripto kolu olarak çalışan, en son teknolojiye sahip bir kripto varlık değişimi saklama ve ticaret takas platformudur. 

Finafex kripto değişimi, 50 lider kripto para biriminde Bitcoin, Ethereum, Ripple ve diğer seçilmiş kripto paralar gibi çiftlerle kripto alım satımına izin vererek faaliyete başlayacaktır. 

Kripto para ticaretine kripto para işlemine ek olarak, Finafex ayrıca USD, CHY, EUR ve JPY gibi döviz cinslerinden işlem çifti olarak seçilmesine izin verecektir.

 Finafex 24 Aylık yol haritası, canlı bir ICO ve Crypto Bond Notes lansman platformu, blockchain kullanan Global Havale ve Ödeme ve blockchain kullanım durumları ve token ekosistemlerinde bir inovasyon laboratuarı içeriyor.

Finafex Hakkında

Finafex, Capital Investment Bank Labuan Ltd. (CIBL) – Labuan Offshore Finansal Hizmetler Kurumu (LOFSA) kapsamında lisanslı bir Yatırım Bankası kripto kolu olarak çalışan, sanat eseri bir kripto para değişim ve ticaret platformudur. 

Bu, tamamen Güneydoğu Asya’da bir ilk olan ve Malezya’nın Offshore Finans Merkezi olan Labuan merkezli tek bir şifreli işlem borsasıdır.

Finafex, konum, erişilebilirlik, kullanılabilirlik, en son teknoloji, yenilikçi araçlar ve ticaret paketleri sayesinde Güney Doğu Asya için modern çağdaki dijital varlıkların kesintisiz ve güvenli Saklama ve Ticaret Yerleşimi sağlayan lider kripto varlık platformu olmayı hedeflemektedir.

hepsi düzenlenmiş ve yasal olarak sağlam bir ortamda. Finafex kripto değişimi, 50 lider kripto para biriminde Bitcoin, Ethereum, Ripple ve diğer seçilmiş kriptolar gibi çiftlerle kripto alım satımına izin vererek faaliyete başlayacaktır.

 Kripto ticaretine kripto işlemine ek olarak, Finafex ayrıca USD, CHY, EUR ve JPY gibi döviz cinslerinden işlem çifti olarak seçilmesine izin verecektir.

Finafex 24 Aylık yol haritası, canlı bir ICO ve Crypto Bond Notes lansman platformu, blockchain kullanan Global Havale ve Ödeme ve blockchain kullanım durumları ve token ekosistemlerinde bir inovasyon laboratuarı içeriyor.

Finafex’te, yenilikçi blockchain teknolojisi tarafından sunulan kripto para biriminin ve tokenizasyonun gücünden tam olarak yararlanmayı hedefliyoruz ve belirsiz ticari modellerle, emniyet ve güvenlikten yoksun yasal düzenlemeye uyumsuz olan belirsiz geleneksel Kripto para Borsalarının yerine geçmeye çalışıyoruz. kullanıcı kripto varlıkları.

Kripto para birimlerinin devrimci potansiyelini ve artan popülaritesini kabul ediyoruz ve aynı zamanda kripto para kullanıcılarının küresel ölçekte karşılaştıkları sorunları da anlıyoruz.

 Bu nedenle, Finafex Değişim Platformu, yalnızca lider bir kripto varlık alım satım platformu olarak hizmet etmeyecek, aynı zamanda şeffaf, denetlenmiş iş modeli ve yasal zorunluluklara uyma yoluyla kriptoyu benimsemeyi sağlayacaktır. 

Ayrıca yasal uyumluluğun herhangi bir değişim için bir zorunluluk olduğunu da biliyoruz. 

Finafex ekibi, sınırlı sayıda Blockchain Uzmanı, Risk Sermayesi gazileri, Bankacılar, Finansman memurları, Denetçiler, Araştırma uzmanları, Programcılar, Web Geliştiricileri ve Pazarlama Uzmanları dahil, ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, fintech endüstrisinden deneyimli bir gruptan oluşmaktadır.

Finansal Mühendislik ve Fırsat Yapılandırması’nın tüm alanlarında uygulamalı deneyime sahip bir ekiple kendimizle gurur duyuyoruz. 

Ekibimiz, yıllardır pazarı ve gelişimini inceleyen erken kripto para birimi kullananlar içermektedir. 

Daha geniş bir kripto kabulü yolunda mevcut olan kripto altyapısının eksikliklerini belirledik ve Finafex’in sadece her yönden derinlemesine değil, aynı zamanda sürekli değişen kripto-pazar dinamiklerine uyum sağlamak için tasarlandığını garanti edeceğiz. .

Temmuz 2019’da piyasaya sürüldüğü ilan edilen Finafex Değişim Platformu, değişimin iki ana unsurunun – UI ve güvenlik – en yüksek kalite standartlarına uymasını sağlayacaktır. 

Farklı hedef kitlelerin ihtiyaçlarına göre farklı hizmet modellerimiz var. Model ilk kez kullanan kullanıcılar için basit ve sezgisel olan ve ilk düşük hacimli işlemlerini hızlı ve kolay bir şekilde yapmalarını sağlayan bir arayüz içerir. 

Yüksek hacimli işlem yapan ileri düzey kullanıcılar için, işlemlerini memnuniyet ve güvenlikle gerçekleştirmelerine yardımcı olacak birkaç özellik olacaktır. 

Borsa genel güvenliği ile ilgili olarak, ataklara karşı riski en aza indirmek için borsada banka sınıfı güvenlik ve gizlilik özelliklerini dahil ettik. Ek olarak, Borsa ancak güvenlik açısından sağlam bir şekilde test edildikten sonra başlatılacaktır.

 Testte bulunan tüm güvenlik boşlukları kaldırılacak ve değişim halka kullanım için kullanıma sunulmadan önce birkaç test testinden geçecek.

Borsadaki MVP’nin veya Beta sürümünün, 2019 Ocak ayının üçüncü haftasında açıklanması beklenirken, Borsa’nın ilk hazır sürümünün 1 Temmuz 2019’da piyasaya sürüleceği açıklandı.

Kripto Haber