Litecoin Analiz 14 Şubat

14.02.2019
26
A+
A-
Litecoin Analiz 14 Şubat

LTC / USD Orta Vadeli Trend: Değişen

     Direnç Seviyeleri: 66 $, 68 $, 70 $
     Destek Seviyeleri: 40 $, 38 $, 36 $

13 Şubat dün, Litecoin fiyatı yan eğilimini sürdürmüştü. Geçtiğimiz beş gün içinde 12 günlük EMA’nın üzerinde yer aldı, ancak ayılar EMA’ların altına düştü. Kripto’nun fiyatı 41,70 $ ‘a düştü ve hemen bir yükseliş hareketi başlattı. Boğalar EMA’ların üzerinde kırılmaya çalışıyordu.

Bunu yaparlarsa, kripto’nun fiyatı yükseliş eğilimi bölgesinde olacaktır. Kripto yükselebilir, ancak 48 $ fiyat seviyesinde dirençle karşılaşacak. Kripto’nun fiyatı düşüş eğilim bölgesinde kalırsa, düşüş eğilimine devam edebilir. Bu arada, MACD çizgisi ve sinyal çizgisi, alım sinyalini gösteren sıfır çizgisinin üzerindedir. Ayrıca, kripto’nun fiyatı, fiyatın düşüş eğilim bölgesinde olduğunu belirten EMA’ların altında.

1 saatlik grafikte, Litecoin’in fiyatı düşüş eğilim bölgesinde yer alıyor. 13 Şubat’ta, ayılar, düşüş trendi bölgesine ulaşmak için 12 günlük EMA ve 26 günlük EMA’yı kırdı. Fiyat 41,71 $ düştü ve yükseliş hareketi başladı. Boğa 26 günlük EMA’da direndi ve fiyat düşüş eğilimine geri döndü.

Fiyatın düşme eğilimi bölgesinde kalması durumunda kripto fiyatının daha da değer kaybetmesi olasıdır. Bu arada, MACD çizgisi ve sinyal çizgisi, satış sinyalini belirten sıfır çizgisinin altındadır. Ayrıca, kripto’nun fiyatı 12 günlük EMA ve 26 günlük EMA’nın altında. Bu, fiyatın düşüş eğilim bölgesinde olduğunu gösteriyor.

Burada ifade edilen görüşler ve görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz.

kriptopara