Fragma Metaverse

25.11.2021
47
A+
A-
Fragma Metaverse

FRAGMA Sosyal Metaverse Neden FRAGMA’nın bir parçası olmaya değer olduğu sorulduğunda, cevaplamamız gereken bir şey var. FRAGMA, blockchain teknolojisine dayalı geleceğin merkezi olmayan bir sosyal metaverse’idir.

İçeriğin tanıtımı ve para kazanma alanında devrim niteliğinde çözümler sunarak, içeriği yalnızca ilginç kılmakla kalmaz, aynı zamanda gerçek kâr getirir! Bilinen sosyal ağların aksine, FRAGMA’nın bir takım avantajları vardır: Sosyal Madencilik. Platformdaki etkinliğiniz için ödüllendirin.

Tokenize edilmiş reklam geliri yoluyla. Kendi NFT Jetonlarının Oluşturulması. Benzersiz dijital sanat eserleri yaratın ve pazarda paylaşın. İç Pazar Yeri. Sizin tarafınızdan oluşturulan, satın alınan veya kiralanan, açık artırmaya çıkarılan veya kiralanan dijital sanat eserlerini ekleyin. Özel Koleksiyonlar. Fotoğraf / video / ses dosyalarınız veya kiralık NFT’lerinizle özel koleksiyonlar oluşturun.

Kullanıcılar, koleksiyonunuza erişmek için bir kerelik ödeme yapacak veya aylık abonelik satın alacak. Yarışmalar Kullanıcılar fotoğraf / video yarışmalarına katılabilir ve kendi yarışmalarını başlatabilir. Bunun için FRAGMA platformundan jeton şeklinde ödüller veya ikramiyeler alırlar.

DAO Denetleme. Düşüncelerinizi, görüşlerinizi, dileklerinizi paylaşmaktan çekinmeyin, birlikte bir karar vereceğiz. Kullanıcılar Arasında Reklam Gelirlerinin Dağılımı. Reklam gelirinin %100’ünün aktarılması ve ardından kullanıcılar arasında etkinliklerine, popülerliklerine ve platformu geliştirmeye yönelik faydalı eylemlere bağlı olarak dağıtılması.

Hayır kurumu. Temettülerinizin bir kısmını sosyal ve tıbbi yardıma ihtiyacı olan çocukların ve yaşlıların ihtiyaçlarına bağışlayabilirsiniz. Ya da gezegenimizin florasını ve faunasını restore etmek için. FRAGMA’nın teknik özellikleri şunları içerir: Kendi Blockchain’i. Yakın gelecekte hayata geçirilecektir. NFT, telif hakkı, içerik doğrulama ve akıllı sözleşmelerin alım/satım/kiralama işlemlerini takip etmenizi sağlar.

Ve başlangıçta platform TRON üzerinde çalışacak. AR teknolojileri. Artırılmış gerçeklik nesneleri, doğrudan oluşturduğunuz içeriğe entegre edilir. Bu, reklam entegrasyonlarını olabildiğince yerel hale getirecek ve bu da reklamverenler için dönüşümleri önemli ölçüde artıracaktır.

İçerik Kanıtı Oluşturma teknolojisi. İçeriğin gerçekliğini doğrulamak için. Derin Öğrenme. Sahtelerle savaşmak için kullanılır. AD TEMP. Teknoloji, AR’yi uygulamanıza izin verir, bu, ekran ve izleyici ülkesine bağlı olarak dünya çapında ünlü markaların ürünlerinin reklamını yapmak için eşsiz bir fırsattır. FRAGMA belirteci (FRA). İşlev, web sitesinde LITEPAPER bölümünde ayrıntılı olarak açıklanmıştır.

FRA token modelini inceledikten sonra, ekosistemin kullanışlılığı hakkında sonuca varabiliriz. FRAGMA, benzersiz fırsatlar, NFT, Marketplace, GameFi oluşturmak için kapsamlı işlevsellik ve DAO moderasyonunun yardımıyla ağın tamamen kendi kendini yönetmesi gerçekleşeceğinden tam özgürlük sağlayan bir sosyal metaverse’dir. Anında para kazanma ve reklam gelirinin %100’ünün içerik oluşturuculara dağıtılması, milyonlarca yeni kullanıcıyı Fragma sosyal ağına çok hızlı bir şekilde çekecektir.

En muhafazakar tahminlere göre, 2025 yılına kadar toplam Fragma kullanıcı sayısı 1,5 milyar kişi olacak. Özel satış sadece 10 Aralık’a kadar sürecek, bu da Fragma’da hala erken yatırımcı olabileceğiniz anlamına geliyor.

kriptopara