Galatasaray Coin Fan Token Borsa’da

07.06.2020
196
A+
A-
Galatasaray Coin Fan Token Borsa’da

Galatasaray Spor Kulübü’nün Sosyo platformu ile Galatasaray Coin GAL Jetonu, Chiliz.net üzerinde işlem görmeye başladı. Önceki günün ciddi bir fiyatta yaşandı. İlginizi artması bekleniyor. Taraftar Token’ları gün geçtikçe daha büyük ilgi görüyor.


Galatasaray Taraftar Simgesi, Büyük Bir Artışla Başladı

Galatasaray Spor Kulübü’nün ‘GAL’ kodu ile piyasaya sürülen token’ın ilk satış işlemi, şubat açılır başlamıştı. Ey dönem, onun bir GAL jetonunu 10 TL’ye satılıyordu. Daha önce Juventus token işlenmesi Chiliz.net, aynı platform üzerinden GAL tokeninin işlemlerine de 5 Haziran ayında başladı. İşleme açılan token’lar büyük bir ilgi gördü.

Chiliz.net üzerinde satılan taraftar tokenları, CHZ paritesinde işlem görüyor. İlk işlem gününde, GAL taraftar belirteci fiyatı bir ara 7 dolara kadar çıktı. GAL tokenları, şu anda ise yaklaşık 4.40 dolardan işlem görüyor. Bu da mevcut dolar kuru ile yaklaşık 30 TL’ye denk geliyor. Yani, 10 TL fiyatında GAL tokeni alan bir kişi, şu anda mevcut fiyata göre üç katlık bir kar elde etti.TL bazında 47 TL’ye kadar çıktı. 4,7 katlık bir kar elde etmesini bildi.

GAL belirteci sadece işlem görüp kar elde edilebilecek bir belirteç değil. Bu jetonun bulunduğu konumdauran ek avantajlar da yorumu. 170 kişi, takımın ligde bundan sonra Türk Telekom Stadyumu’nda oynayacağı maçlarda, karton figürlerini stadyumda görebilecek. Süper Lig’in maçlar, seyircisiz oynanacak. Ancak bu karar takımına ek bir destek sağlamak isteyen kişiler, bu yöntem ile karton dahi olsa, stadyumdaki karar alabilecek.

Buna ek olarak, GAL token sahipleri takımın günlük işleyişleri ile ilgili de söz hakkına sahip. Sadece GAL tokeni sahip katılmıştı. Takımın Türk Telekom Stadyumu’nda sahaya çıkış müziği, bu taraftarların oy ile seçilenti. Sahaya çıkış müziği ‘Çocukluk Aşkımsın ‘olarak başlati.

kriptopara